Select your country
Ceny s DPH bez DPH

Malé radiální ventilátory

Malé radiální ventilátory

Malé radiální ventilátory jsou vhodné pro odvětrání wc a koupelen. Ventilátory jsou určené pro relativně delší vzduchovody s větší tlakovou ztrátou nebo pro odvětrání přímo přes stěnu. Malé radiální koupelnové ventilátory se dají použít i pro centrální odvětrávání.

Quadro

Quadro

Malé radiální ventilátory typu VORT QUADRO jsou dvouotáčkové radiální ventilátory, vhodné pro odsávání koupelen, sprchových koutů a WC s odvodem do společných větracích vedení. Ventilátory jsou vybaveny těsnou zpětnou klapkou, umožňující napojení více ventilátorů na jedno větrací potrubí. Ventilátory typu Micro I, Medio I, Super I jsou uzpůsobeny pro montáž pod omítku, ventilátory typu Micro , Medio, Super jsou určeny pro montáž na omítku.

 

Ecoair Design

Ecoair Design

Malé radiální venitlátory Ecoair Design Ecowatt jsou vhodné pro odvětrání WC, koupelen a kuchyní s relativně delšími vzduchovody. Jedná se o EC ventilátory s vysokou účinností a nízkou spotřebou (max 7W). Motor ventilatoru Ecoair Design Ecowatt má kuličková ložiska, lze je tedy instalovat do stropu i do stěny.

Ventilátory Ecoair Design Ecowatt jsou vhodné pro velmi náročné interiéry a architektonická řešení.

 

EBB

EBB

Malé radiální ventilátory řady EBB jsou vhodné pro relativně delší vzduchovody s větší tlakovou ztrátou. Jsou vhodné do koupelen a wc. Radiální ventilátory EBB lze použít také pro větrání v bytové výstavbě. Ventilátory jsou vybaveny vestavěnou zpětnou klapkou. Malé radiální ventilátory EBB se dodávají v provedení S – standardní, T – s časovým doběhem 2 – 30 minut, HT – vestavěný hygrostat s časovým doběhem 2 – 30 minut.

 

EBB Design

EBB Design

Malé radiální ventilátory typu EBB Design jsou vhodné pro odsávání koupelen, toalet (WC) s odvodem do společných větracích vedení nebo při delším vzduchovodu. Ventilátory jsou vybaveny kuličkovými ložisky a těsnou zpětnou klapkou, umožňující napojení většího počtu ventilátorů na jedno větrací potrubí. Ventilátory EBB Design jsou uzpůsobeny pro montáž na omítku nebo mohou být částečně zabudovány do stěny. Ventilátory v provedení S – standardní, T – s časovým doběhem 1 – 30 minut, M – ovládání pomocí tahového vypínače, HM – dvourychlostní s hygrostatem a s tahovým vypínačem, DV – dvourychlostní s tahovým vypínačem.

 

CB

CB

Malé radiální ventilátory CB s nízkým čelním krytem, ventilátory jsou určené k montáži do stěny i do stropu. Ventilátory jsou vhodné pro potrubí délky až 13 m a mají integrovanou zpětnou klapku. Ventilátory jsou dodávány ve standardním provedení nebo v provedení T – s časovým doběhem.

 

Vort Quadro Evo

Vort Quadro EvoMalé radiální ventilátory Vort Quadro Evo jsou jedno dvou nebo tří otáčkové ventilátory určené pro odvod vzduchu z malých místností jako jsou koupelny, toalety apod. Ventilátory Vort Quadro Evo jsou vybaveny kuličkovými ložisky a proto můžou být namontován na stěnu i do stropu, dálší verze jsou rozšířeny např o časový doběh, senzor pohybu nebo senzor vlhkosti. Součástí dodávky je pouze ventilátor a čelní deska, instalační box se dodává samostatně. Instalační boxy se prodávají ve verzích pro montáž na stěnu, pro zapuštěnou montáž a pro zapuštěnou montáž s požární odolností 90 minut.
 

Helios ELS

Helios ELS

Malé radiální ventilátory ELS vynikají svým výkonem, tichým chodem, úsporným provozem a jsou vhodné pro odvětrání koupelen, WC, apod. Ventilátory se uplatní k odvětrání místností v panelových domech s výfukem do stupaček – mají výkon pro odvětrání až do 31. poschodí. Ventilátory ELS mají zabudovaný indikátor zanesení filtru – filtr lze čistit v myčce. Ventilátor se zabudovává pod omítku do pouzdra, které je odolné proti stříkající vodě a vyrábí se i v protipožárním provedení. Při výběru toho typu ventilátoru je nutné si vybrat také vhodné pouzdro ventilátoru a potřebné příslušenství.

 

ER

ER

Malé radiální ventilátory typu ER s čelním krytem a filtrem G2 jsou vyrobené z tvrzené plastu a jsou určeny pro odvětrávání koupelen, sprchových koutů a toalet v rodinných domech či bytových zástavbách. Ventilátory typu ER mají krytí IP X5. Radiální koupelnové ventilátory ER jsou určené pro zabudovanou montáž do zdi nebo stropu pomocí zapuštěného pouzdra, které není součástí ventilátorového dílu a nebo pro přisazenou montáž na zeď či strop.

Malé radiální ventilátory ER se dodávají v provedení : standardní jednootáčkové, se zpožděným před sepnutím (50 vteřin nebo 0 až 150 vteřin), s časovým doběhem (6, 15 nebo 24 min.), vlhkoměrem (hygrostat), fotobuňkou (senzor světla), intervalovým spouštěním, dvou a tříotáčkovým motorem a s dálkovým ovladačem.

 

Silent A/U/ECO

Silent A/U/ECO

Ventilátory typu SILENT ECO jsou radiální ventilátory, vhodné pro odsávání koupelen, sprchových koutů a WC s odvodem do společných větracích vedení. Ventilátory jsou vybaveny těsnou zpětnou klapkou, umožňující napojení až 30 ventilátorů na jedno větrací potrubí. Skříň ventilátorů je vyrobena z plastu bílé barvy. Do skříně je možno napojit nástavec pro odsávání vedlejšího prostoru (SILENT U). Na objednávku je možno dodat ventilátor opatřený protipožární skříní či požárním uzávěrem.

 

EB

EB

Malé radiální ventilátory řady EB jsou vhodné pro relativně delší vzduchovody s větší tlakovou ztrátou pro větrání koupelen, wc apod. Radiální ventilátory EB lze použít také pro větrání v bytové výstavbě. Ventilátory mají integrovanou zpětnou klapku, jsou v provedení S – standardní, T – s nastavitelným časovým doběhem 5 – 25 minut a HT – vestavěný hygrostat (60 – 90 %) s nastavitelným časovým doběhem.

 

KN2

KN2

Malé radiální ventilátory typu KN 2 jsou vhodné pro odvětrání koupelen a WC s odvodem do společných větracích vedení. Ventilátory jsou vybaveny těsnou zpětnou klapkou, umožňující napojení více ventilátorů na jedno větrací potrubí a kuličkovými ložisky. Ventilátory typu UP jsou uzpůsobeny pro montáž pod omítku, ventilátory typu AP jsou určeny pro montáž na omítku.

 

CF

CF

Malé radiální ventilátory CF jsou vhodné pro relativně delší vzduchovody s větší tlakovou ztrátou. Jsou vhodné do koupelen, wc apod. Montáž ventilátorů CF se provádí pouze s osou ventilátoru horizontálně, vybaveny jsou zpětnou klapkou. Ventilátory jsou v provedení S – standardní, P – s tahovým vypínačem, T – s časovým doběhem nastavitelným v rozmezí 1 – 20 minut a PT – kombinace provedení s tahovým vypínačem a s časovým doběhem.

 

AWV

AWV

AWV jsou radiální venkovní ventilátory určené pro nižší až střední průtoky vzduchu. Radiální ventilátory jsou díky možnosti venkovní montáže ideální pro dodatečné vestavby a rekonstrukce. Ventilátory jsou určeny pro montáž na venkovní stěnu a díky optimální účinnosti mají nízké náklady na provoz a údržbu. Ventilátory pro venkovní prostředíjsou vybaveny integrovanou zpětnou klapkou a připojovacím hrdlem na straně sání pro snadnou montáž do potrubí. Ventilátory smí být při volném sání provozovány pouze s ochranou proti dotyku dle EN ISO13857. V případě montáže do potrubí s jedním metrem rovného kusu na straně sání mají ventilátory krytí IP X4.

 

Venturia

Venturia

Malé radiální ventilátory Venturia jsou určeny k centrálnímu odvětrání pro rodinné domy, kanceláře, sociální zařízení, menší provozovny apod. S výhodou lze využít při instalaci do podhledu flexohadice a talířové ventily. Centrální radiální ventilátory Venturia jsou vybaveny třírychlostními motory s tepelnou ochranou proti přehřátí.

 

CK

CK

Radiální ventilátory CK jsou vhodné pro odvod znečištěného vzduchu z kuchyně. Ventilátory jsou vyrobené z tepelně odolného, nehořlavého plastu bílé barvy. Ventilátory jsou snadno demontovatelné na jednotlivé komponenty, které lze jednoduše umýt v myčce. Maximální teplota okolí je 60 °C.

 

Vort Press

Vort Press

Malé radiální ventilátory Vort Press jsou určené k viditelné nebo zapuštěné montáži do stěny a do stropu pro odvod vzduchu z malých a středních místností v bytové a komerční zástavbě. Ventilátory jsou vybaveny motory s krytím IPX4 s možností připojení regulátoru. Ventilátory Vort Press jsou vybaveny gumovým těsněním na tlumení vibrací, kuličkovými ložisky (s garancí 30 000 hodin bezporuchového provozu) a silikonovou zpětnou klapkou, zabraňující zpětnému proudění vzduchu.

 

Ariett

Ariett

Ariett jsou malé radiální ventilátory jsou určené k zapuštěné i přisazené montáži na stěnu nebo strop pro odvod vzduchu z malých a středních místností v bytové a komerční zástavbě. Ventilátory dosahují díky profilu lopatek oběžného kola nízké hlučnosti a nízké spotřeby energie. Ventilátory Ariett jsou vybaveny kuličkovými ložisky (s garancí 30 000 hodin bezporuchového provozu), zpětnou klapkou pro zabránění zpětného proudění vzduchu a ventilátory s označením T jsou vybaveny časovým doběhem od 3 do 20 minut. Ventilátory Ariett Habitat mají dvouotáčkové motory.

 

Flux

Flux

Ventilátory FLUX jsou radiální ventilátory vhodné pro odsávání koupelen, sprchových koutů a WC s odvodem do společných větracích vedení. Ventilátory jsou vybaveny těsnou zpětnou klapkou umožnující napojení více ventilátorů na jedno větrací potrubí.

 

OZEO

OZEO

Malé radiální ventilátory OZEO jsou určené k centrálnímu odvětrání v rodinných domech, sociálních zařízeních, kancelářích, menších provozovnách apod. Skříň ventilátorů je vyrobena z plastu nebo z extrudovaného polypropylenu.

OZEO E - Na skříni jsou umístěna 4 sací hrdla o průměru 125 mm a jedno výtlačné hrdlo o průměru 125 mm. Tři sací hrdla jsou vybavena záslepkami, hrdla je možné natáčet o 90°. Výtlačné hrdlo je možné natáčet o 360°.
OZEO H - Na skříni je umístěno 6 sacích hrdel o průměru 80 mm, jedno sací hrdlo o průměru 125 mm a jedno výtlačné hrdlo o průměru 125 mm. Čtyři sací hrdla jsou vybavena záslepkami, hrdla je možné natáčet o 90°.
OZEO Flat - Ventilátory OZEO Flat jsou díky nízkému profilu a nízké hmotnosti vhodné pro instalaci do stísněných prostor. Na skříni jsou umístěna 4 sací hrdla o průměru 80 mm, jedno sací hrdlo o průměru 125 mm a jedno výtlačné hrdlo o průměru 125 mm. Čtyři sací hrdla jsou vybavena záslepkami, hrdla 80 mm je možné natáčet o 90°.

 

BF X

BF X

BF X jsou koupelnové radiální ventilátory pro malé a středně velké prostory. Plášť je v bílé barvě RAL 9010. Unikátní design radiálního oběžného kola s dopředu zahnutými lopatkami zajišťuje zvýšenou účinnost a nízkou hlučnost ventilátoru. Koupelnové ventilátory BF X jsou vhodné pro nepřetržitý i přerušovaný chod a mají integrovanou zpětnou klapku. Ventilátory BF X jsou ideální pro odsávání vzduchu z koupelen, WC a jiných menších prostorů. 

Montáž je možná na stěnu, na strop nebo do podhledu s možností odsávání vzduchu z vedlejší místnosti. Koupelnové ventilátory jsou vybaveny kvalitními kuličkovými ložisky a dodávají se ve standardním provedení, dále BF TX - s časovým doběhem a BF HTX s hygrostatem a časovým doběhem.