Select your country
Ceny s DPH bez DPH

Vort Quadro Evo

Vort Quadro Evo

Malé radiální ventilátory Vort Quadro Evo jsou jedno dvou nebo tří otáčkové ventilátory určené pro odvod vzduchu z malých místností jako jsou koupelny, toalety apod. Ventilátory Vort Quadro Evo jsou vybaveny kuličkovými ložisky a proto můžou být namontován na stěnu i do stropu, dálší verze jsou rozšířeny např o časový doběh, senzor pohybu nebo senzor vlhkosti. Součástí dodávky je pouze ventilátor a čelní deska, instalační box se dodává samostatně. Instalační boxy se prodávají ve verzích pro montáž na stěnu, pro zapuštěnou montáž a pro zapuštěnou montáž s požární odolností 90 minut.

Ventilátory Vort Quadro Evo

Ventilátory Vort Quadro Evo

Malé radiální ventilátory Vort Quadro Evo jsou jedno, dvou nebo tříotáčkové ventilátory určené pro odvod vzduchu z malých místností jako jsou koupelny, toalety apod. Ventilátory Vort Quadro Evo jsou vybaveny kuličkovými ložisky, a proto můžou být namontován na stěnu i do stropu, dálší verze jsou rozšířeny např o časový doběh, senzor pohybu nebo senzor vlhkosti. Součástí dodávky je pouze ventilátor a čelní deska, instalační box se dodává samostatně. Instalační boxy se prodávají ve verzích pro montáž na stěnu, pro zapuštěnou montáž a pro zapuštěnou montáž s požární odolností 90 minut.

 

Boxy pro ventilátory Vort Qaudro Evo

Boxy pro ventilátory Vort Qaudro Evo

Instalační boxy pro ventilátory Vort Quadro Evo. Instalační boxy je možné instalovat na stěnu nebo pod SDK apod. Instalační boxy se dodávají v několika různých provedeních s možností připojení druhé místnosti a také s požární odolností 90 min.

 

Příslušenství Vort Quadro Evo

Příslušenství Vort Quadro EvoPříslušenství k ventilátorům Vort Quadro Evo.
 
novy