Select your country
Ceny s DPH bez DPH

Topvex

Topvex

Vzduchotechnické jednotky Topvex

Kompaktní vzduchotechnické jednotky Topvex jsou konstruovány a navrženy tak aby vyhovovaly nejnovějším požadavkům na nízké provozní náklady s vysokou účinností rekuperace.

 

 

 

Topvex SF – přívodní jednotka s průtokem vzduchu až 5400 m3/hod

Topvex FC – podstropní jednotka s protiproudým deskovým rekuperátorem a průtokem vzduchu až 3000 m3/hod

Topvex FR - podstropní jednotka s rotačním rekuperátorem a průtokem vzduchu až 5200 m3/hod

Topvex SR - jednotka s rotačním rekuperátorem a průtokem vzduchu až 5500 m3/hod

Topvex SC - jednotka s protiproudým deskovým rekuperátorem a průtokem vzduchu až 6500 m3/hod

Topvex TC - jednotka s protiproudým deskovým rekuperátorem a průtokem vzduchu až 6500 m3/hod

Topvex TR - jednotka s rotačním rekuperátorem a průtokem vzduchu až 6200 m3/hod

Topvex SF

Topvex SF

Kompaktní vzduchotechnické jednotky Topvex SF jsou přívodní jednotky určené k větrání v kancelářských budovách, obchodních prostorech, školách a podobně. 

Větrací jednotka Topvex SF se skládá z kapsového filtru M5, elektrického nebo vodního ohřívače a radiálního ventilátoru s energeticky úsporným EC motorem. Dále je jednotka vybavena plně propojitelným řídícím systémem včetně teplotního čidla a ovládacího panelu S-E3-DSP, který zajišťuje provoz na vysoké/nízké otáčky, popřípadě regulaci konstantního tlaku VAV jako příslušenství. 

Přívodní větrací jednotky Topvex SF se dodávají v 6 velikostech s průtokem vzduchu 530 - 5400 m3/hod a 50mm tepelnou a hlukovou izolací.

 

Topvex FC

Topvex FC

Podstropní vzduchotechnické jednotky s protiproudým deskovým rekuperátorem Topvex FC jsou rekuperační jednotky určené k větrání v kancelářských budovách, obchodních prostorech, školách a podobně. Rekuperační jednotka Topvex FC má velmi nízkou konstrukční výšku, čímž je předurčená pro montáž do podhledu.

Rekuperační jednotka Topvex FC se skládá z kapsových filtrů M5/F7, elektrického nebo vodního ohřívače, protiproudého rekuperátoru a radiálních ventilátorů s energeticky úspornými EC motory. Dále je jednotka vybavena plně propojitelným řídícím systémem Access a ovládacího panelu NaviPad, který zajišťuje regulaci konstantního průtoku CAV, popřípadě regulaci konstantního tlaku VAV jako příslušenství. 

Podstropní rekuperační jednotky Topvex FC se dodávají ve 3 velikostech s průtokem vzduchu 360 - 3000 m3/hod a 50mm tepelnou a hlukovou izolací.

 

Topvex FR

Topvex FR

Podstropní vzduchotechnické jednotky s rotačním rekuperátorem Topvex FR jsou rekuperační jednotky určené k větrání v kancelářských budovách, obchodních prostorech, školách a podobně. Rekuperační jednotka Topvex FR má velmi nízkou konstrukční výšku, čímž je předurčená pro montáž do podhledu.

Rekuperační jednotka Topvex FR se skládá z kapsových filtrů M5/F7, elektrického nebo vodního ohřívače, rotačního rekuperátoru a radiálních ventilátorů s energeticky úspornými EC motory. Dále je jednotka vybavena plně propojitelným řídícím systémem Access a ovládacího panelu NaviPad, který zajišťuje regulaci konstantního průtoku CAV, popřípadě regulaci konstantního tlaku VAV jako příslušenství. 

Podstropní rekuperační jednotky Topvex FR se dodávají ve 4 velikostech s průtokem vzduchu 360 - 5200 m3/hod a 50mm tepelnou a hlukovou izolací.

 

Topvex SR

Topvex SR

Kompaktní vzduchotechnické jednotky s rotačním rekuperátorem Topvex SR jsou rekuperační jednotky určené k větrání v kancelářských budovách, obchodních prostorech, školách a podobně. 

Rekuperační jednotka Topvex SR se skládá z kapsových filtrů M5/F7, elektrického nebo vodního ohřívače, rotačního rekuperátoru a radiálních ventilátorů s energeticky úspornými EC motory. Dále je jednotka vybavena plně propojitelným řídícím systémem Access a ovládacího panelu NaviPad, který zajišťuje regulaci konstantního průtoku CAV, popřípadě regulaci konstantního tlaku VAV jako příslušenství. 

Kompaktní rekuperační jednotky Topvex SR se dodávají v 6 velikostech s průtokem vzduchu 800 - 5500 m3/hod50mm tepelnou a hlukovou izolacív levém nebo pravém provedení.

 

Topvex SC

Topvex SC

Kompaktní vzduchotechnické jednotky s protiproudým deskovým rekuperátorem Topvex SC jsou rekuperační jednotky s horizontálním připojením určené k větrání v kancelářských budovách, obchodních prostorech, školách a podobně. Rekuperační jednotky Topvex SC se nabízejí ve dvou variantách - standardní provedení nové generaceuvedené na trh v roce 2020 a nebo s atypickým směrem proudění.

Rekuperační jednotka Topvex SC se skládá z kapsových filtrů M5/F7, elektrického nebo vodního ohřívače, protiproudého rekuperátoru a radiálních ventilátorů s energeticky úspornými EC motory. Dále je jednotka vybavena plně propojitelným řídícím systémem Access a ovládacího panelu NaviPad, který zajišťuje regulaci konstantního průtoku CAV, popřípadě regulaci konstantního tlaku VAV jako příslušenství. 

Kompaktní rekuperační jednotky Topvex SC se dodávají v 5 velikostech s průtokem vzduchu 800 - 6500 m3/hod50mm tepelnou a hlukovou izolací, v levém nebo pravém provedení.

 

Topvex TC

Topvex TC

Kompaktní vzduchotechnické jednotky s protiproudým deskovým rekuperátorem Topvex TC jsou rekuperační jednotky s vertikální připojením určené k větrání v kancelářských budovách, obchodních prostorech, školách a podobně. 

Rekuperační jednotka Topvex TC se skládá z kapsových filtrů M5/F7, elektrického nebo vodního ohřívače, protiproudého rekuperátoru a radiálních ventilátorů s energeticky úspornými EC motory. Dále je jednotka vybavena plně propojitelným řídícím systémem Access a ovládacího panelu NaviPad, který zajišťuje regulaci konstantního průtoku CAV, popřípadě regulaci konstantního tlaku VAV jako příslušenství. 

Kompaktní rekuperační jednotky Topvex TC se dodávají v 5 velikostech s průtokem vzduchu 800 - 6500 m3/hod a 50mm tepelnou a hlukovou izolací.

 

Topvex TR

Topvex TR

Kompaktní vzduchotechnické jednotky s rotačním rekuperátorem Topvex TR jsou rekuperační jednotky s vertikální připojením určené k větrání v kancelářských budovách, obchodních prostorech, školách a podobně. 

Rekuperační jednotka Topvex TR se skládá z kapsových filtrů M5/F7, elektrického nebo vodního ohřívače, rotačního rekuperátoru a radiálních ventilátorů s energeticky úspornými EC motory. Dále je jednotka vybavena plně propojitelným řídícím systémem Access a ovládacího panelu NaviPad, který zajišťuje regulaci konstantního průtoku CAV, popřípadě regulaci konstantního tlaku VAV jako příslušenství. 

Kompaktní rekuperační jednotky Topvex TR se dodávají v 6 velikostech s průtokem vzduchu 800 - 6200 m3/hod a 50mm tepelnou a hlukovou izolací.