Select your country
Ceny s DPH bez DPH

FKRS-EU

 

FKRS-EU

Kruhová protipožární klapka FKRS-EU pro uzavření prostupů potrubí mezi požárními úseky, pro různé způsoby vestavby, dostupná v mnoha velikostech a provedeních. Požární klapky FKRS-EU lze dodat v průměrech 100 - 315 mm. Nízká tlaková ztráta a hladina akustického výkonu s možností univerzální možnosti vestavby. Integrace do ústředního systému řízení budov pomocí TROXNETCOM. Třída požární odolnosti podle EN 13501-3, až EI 120 (ve, ho, i ↔ o) S.

Volitelné vybavení a příslušenství pro požární klapky FKRS-EU: Elektrický servopohon 24V / 230V. Spouštěcí teplota 72/95 °C nebo detektory kouře. Krycí mřížky.

Požární klapka FKRS-EU je v souladu s evropskou výrobkovou normou ČSN EN 15650 v kruhovém provedení, se dvěma revizními otvory, které lze otevřít bez použití nástrojů. Testováno z hlediska protipožárních vlastností podle ČSN EN 1366-2 (podtlak 300 Pa a 500 Pa), s označením CE.

Katalogový list výrobní řady: FKRS-EU.pdf. Prohlášení o vlastnostech výrobní řady: FKRS-EU_shoda.pdf. Návod k použití výrobní řady: FKRS-EU-navod-k-pouziti.pdf

  • Možnost dodání v nevýbušném provedení (ATEX) pro zóny 1, 2, 21 a 22
  • Průměr klapky od 100 mm
  • Možnost dodatečné instalace servopohonu
  • pro širokou škálu instalačních situací (certifikováno)
  • Hygienický certifikát