Select your country
Ceny s DPH bez DPH

Duovent

Duovent

Duovent jsou rekuperační jednotky určené k úspornému větrání komerčních prostor, restaurací, obchodních center apod. Vzduchotechnické jednotky Duovent jsou vybaveny hliníkovým protiproudým výměníkem s bypassovou klapkou nebo rotačním regeneračním výměníkem. Dosahují vysoké účinnosti díky svým IE4 EC motorům s krytím IP 54. Rekuperátory vzduchu Duovent je vždy třeba vybírat dle konkrétních specifických projektových požadavků a potřeb. V případě zájmu o některou z těchto jednotek prosím zašlete poptávku na náš email s Vašimi požadavky, popř. nás kontaktujte telefonicky.

Větrací jednotky Duovent mohou být dle požadavků projektu dodány v následujících provedeních:

Compact RV - rotační regenerační výměník, montáž ve vertikální poloze, na podlahu nebo pod strop, umístění hrdel dle specifikace
Compact DV - rekuperační protiproudý výměník, montáž ve vertikální nebo horizontální poloze, na podlahu nebo pod strop
Compact DV Top - rotační regenerační výměník se zcela oddělenými proudy přívodního a odvodního vzduchu, montáž ve vertikální poloze s hrdly nahoře
Modular DV - rekuperační protiproudý výměník, montáž ve vertikální poloze na podlahu nebo střechu budovy, umístění hrdel dle specifikace, pro vysoké průtoky vzduchu
Modular RV - montáž ve vertikální poloze na podlahu nebo střechu budovy, umístění hrdel dle specifikace, pro vysoké průtoky vzduchu
Modular XLH/XLHL - rotační regenerační výměník nebo křížový deskový výměník, montáž ve vertikální nebo horizontální poloze na podlahu nebo střechu budovy, umístění hrdel dle specifikace, pro vysoké průtoky vzduchu

Větrací jednotky Duovent mohou být dle požadavků projektu vybaveny vodními nebo elektrickými ohřívači, vodními chladiči nebo přímými výparníky. Dále jsou standardně vybaveny na sání i odtahu znehodnoceného vzduchu snadno vyměnitelnými filtry třídy G3 až F9.

Dle provedení jsou jednotky Duovent standardně dodávány s digitální regulací Digireg nebo Minireg.

Duovent Compact DV

Duovent Compact DV

Duovent Compact DV jsou rekuperační jednotky určené k úspornému větrání komerčních prostor, restaurací, obchodních center apod. Vzduchotechnické jednotky Duovent Compact DV jsou určené pro montáž ve vertikální nebo horizontální poloze, na podlahu nebo pod strop a jsou vybaveny hliníkovým protiproudým výměníkem s bypassovou klapkou. Umístění hrdel je vždy dle specifikace.

Větrací jednotky dosahují vysoké účinnosti díky svým IE4 EC motorům s krytím IP 54. Rekuperátory vzduchu Duovent je vždy třeba vybírat dle konkrétních specifických projektových požadavků a potřeb. V případě zájmu o libovolnou z těchto jednotek prosím zašlete poptávku na náš email s Vašimi požadavky, popř. nás kontaktujte telefonicky.

Rekuperační jednotky Duovent Compact DV mohou být dle požadavků projektu vybaveny vodními nebo elektrickými nebo vodními ohřívači, vodními chladiči nebo přímými výparníky. Dále jsou standardně vybaveny na sání i odtahu znehodnoceného vzduchu snadno vyměnitelnými filtry třídy G4 až F9.

Dle provedení jsou jednotky Duovent Compact DV standardně dodávány s digitální regulací Digireg nebo Minireg.

 

Duovent Compact DV TOP

Duovent Compact DV TOP

Duovent Compact DV TOP jsou rekuperační jednotky určené k úspornému větrání komerčních prostor, restaurací, obchodních center apod. Vzduchotechnické jednotky Duovent Compact DV TOP jsou určené pro montáž ve vertikální poloze s hrdly nahoru a jsou vybaveny hliníkovým protiproudým výměníkem se zcela oddělenými proudy přívodu a odvodu vzduchu a bypassovou klapkou. Umístění hrdel je možné i do stran.

Větrací jednotky dosahují vysoké účinnosti díky svým IE4 EC motorům s krytím IP 54. Rekuperátory vzduchuDuovent je vždy třeba vybírat dle konkrétních specifických projektových požadavků a potřeb. V případě zájmu o libovolnou z těchto jednotek prosím zašlete poptávku na náš email s Vašimi požadavky, popř. nás kontaktujte telefonicky.

Rekuperační jednotky Duovent Compact DV TOP mohou být dle požadavků projektu vybaveny vodními nebo elektrickými nebo vodními ohřívači, vodními chladiči nebo přímými výparníky. Dále jsou standardně vybaveny na sání i odtahu znehodnoceného vzduchu snadno vyměnitelnými filtry třídy G4 až F9.

Dle provedení jsou jednotky Duovent Compact DV TOP standardně dodávány s digitální regulací Digireg nebo Minireg.

 

Duovent Compact RV

Duovent Compact RV

Duovent Compact RV jsou rekuperační jednotky určené k úspornému větrání komerčních prostor. Vzduchotechnické jednotky Duovent Compact RV jsou určené pro montáž ve vertikální poloze na podlahu nebo pod strop a jsou vybaveny rotačním regeneračním výměníkem. Umístění hrdel je vždy dle specifikace. Větrací jednotky dosahují vysoké účinnosti díky svým IE4 EC motorům s krytím IP 54. Rekuperátory vzduchu Duovent je vždy třeba vybírat dle konkrétníchspecifických projektových požadavků a potřeb. V případě zájmu o libovolnou z těchto jednotek prosím zašlete poptávku na náš email s Vašimi požadavky, popř. nás kontaktujte telefonicky.

Větrací jednotky Duovent Compact RV mohou být dle požadavků projektu vybaveny vodními nebo elektrickými nebo vodními ohřívači, vodními chladiči nebo přímými výparníky. Dále jsou standardně vybaveny na sání i odtahu znehodnoceného vzduchu snadno vyměnitelnými filtry třídy M5 až F9.

Dle provedení jsou jednotky Duovent Compact RV standardně dodávány s digitální regulací Digireg nebo Minireg.

 

Duovent Modular XLH/XLHL

Duovent Modular XLH/XLHL

Duovent Modular XLH/XLHL jsou rekuperační jednotky určené k úspornému větrání komerčních prostor a dosahují průtoku vzduchu až 100000 m3/hVzduchotechnické jednotky Duovent Modular jsou vybaveny hliníkovým protiproudým výměníkem s bypassovou klapkou nebo křížovým deskovým výměníkem. Dostupná je i verze bez výměníku. Dosahují vysoké účinosti díky svým IE4 EC motorům s krytím IP 54, ale mohou být vybaveny standardními AC motory. Vzduchotechnické jednotky Duovent Modular XLH/XLHL je vždy třeba vybírat dle konkrétních specifických projektových požadavků a potřeb. V případě zájmu o některou z těchto jednotek prosím zašlete poptávku na náš email s Vašimi požadavky, popř. nás kontaktujte telefonicky. 

Větrací jednotky Duovent Modular mohou být dle provedení vybaveny vodními nebo elektrickými ohřívači, vodními chladiči nebo přímými výparníky. Dále jsou vybaveny na sání i odtahu znehodnoceného vzduchu snadno vyměnitelnými filtry. Filtry jsou třídy G3 až F9. Jednotky Duovent Modular jsou určeny k připojení na čtyřhranné potrubí. Jednotlivé komory jsou tvořeny z bezrámových sendvičových panelů z ocelového pozinkovaného plechu o tloušťce 50 mm vyplněných zvukovou a tepelnou izolací z minerální vlny..

Dle provedení jsou větrací jednotky Duovent Modular standardně dodávány s digitální regulací Digireg.

 

Duovent Modular DV

Duovent Modular DV

Duovent Modular DV jsou rekuperační jednotky určené k úspornému větrání komerčních prostor pro aplikace vyžadující vysoké průtoky vzduchu. Větrací jednotky Duovent Modular DV jsou určené pro montáž ve vertikální poloze na podlahu nebo na strop budovy a jsou vybaveny rekuperačním protiproudým výměníkem s bypassovou klapkou a se zcela oddělenými proudy přívodního a odvodního vzduchu. Umístění hrdel je vždy dle specifikace.

Vzduchotechnické jednotky dosahují vysoké účinnosti díky svým IE4 EC motorům s krytím IP 54. Rekuperátoryvzduchu Duovent je vždy třeba vybírat dle konkrétních specifických projektových požadavků a potřeb. V případě zájmu o libovolnou z těchto jednotek prosím zašlete poptávku na náš email s Vašimi požadavky, popř. nás kontaktujte telefonicky.

Rekuperační jednotky Duovent Modular DV mohou být dle požadavků projektu vybaveny vodními nebo elektrickými nebo vodními ohřívači, vodními chladiči nebo přímými výparníky. Dále jsou standardně vybaveny na sání i odtahu znehodnoceného vzduchu snadno vyměnitelnými filtry třídy G4 až F9.

Dle provedení jsou jednotky Duovent Modular DV standardně dodávány s digitální regulací Digireg.

 

Duovent Modular RV

Duovent Modular RV

Duovent Modular RV jsou rekuperační jednotky určené k úspornému větrání komerčních prostor pro aplikace vyžadující vysoké průtoky vzduchu. Větrací jednotky Duovent Modular RV jsou určené pro montáž ve vertikální poloze na podlahu nebo na strop budovy a jsou vybaveny rotačním rekuperačním výměníkem. Umístění hrdel je vždy dle specifikace.

Vzduchotechnické jednotky dosahují vysoké účinnosti díky svým IE4 EC motorům s krytím IP 54. Rekuperátoryvzduchu Duovent je vždy třeba vybírat dle konkrétních specifických projektových požadavků a potřeb. V případě zájmu o libovolnou z těchto jednotek prosím zašlete poptávku na náš email s Vašimi požadavky, popř. nás kontaktujte telefonicky.

Rekuperační jednotky Duovent Modular RV mohou být dle požadavků projektu vybaveny vodními nebo elektrickými nebo vodními ohřívači, vodními chladiči nebo přímými výparníky. Dále jsou standardně vybaveny na sání i odtahu znehodnoceného vzduchu snadno vyměnitelnými filtry třídy G4 až F9.

Dle provedení jsou jednotky Duovent Modular RV standardně dodávány s digitální regulací Digireg.