Select your country
Ceny s DPH bez DPH

Montážní materiál

Montážní materiál

Nejčastěji používaný montážní a spojovací materiál potřebný k montáži jednoduchých i složitých vzduchotechnických systémů. Nabízíme sortiment šroubů, matek, objímek, přírub, závitových tyčí, přírubových lišt a rohovníků, instalačních samolepicích pásek, trnů pro izolaci a montážních úhelníků. Doporučený odběr v této kategorii je po balení.

Instalační pásky

Instalační pásky

Instalační pásky vhodné pro montáž vzduchotehnického potrubí. Instalační pásky pro utěsnění spojů vzduchotechnického potrubí. Dodáváme hliníkové pásky v nejpoužívanějších rozměrech ALU 50 / 75 / 100 mm jako vhodné parozábrana na izolaci vzduchotechniky. PVC pásky pro utěsnění spoje např. kruhového potrubí v šíři 50 mm a návinem 33 m.

 

Objímky

Objímky

Objímky s gumou pro uchycení/zavěšení spiro potrubí. Objímky spiro potrubí jsou standardně dodávány pro uchycení pomocí závitové tyče M8/M10 dle průměru a velikosti potrubí.

 

Kombi šrouby

Kombi šrouby

Kombi šrouby / vruty k upevnění na dřevěné stropy nebo do plastových hmoždinek. Montážní závity M8 / M10 / M12 s délkou standardně skladem od 80 - 160 mm.

 

Zákryty stavebních otvorů

Zákryty stavebních otvorů

Zákryty stavebních kruhových otvorů SRC slouží k zakrytí otvoru při montáži kruhového potrubí do zdi. Zákryty stavebních otvorů SRC jsou vyrobeny z plastu v bílé barvě.

 

Závitové tyče

Závitové tyče

Závitové tyče pro všechny druhy matic. Závitové tyče pro montáž vzduchotechniky a uchycení závěsných prvků vzduchotechniky. Závitové tyče dodáváme standardně pro závity M6, M8, M10 a M12.

 

Šrouby

Šrouby

Šrouby pro montáž čtyřhranného potrubí vzduchotechniky. Šrouby jsou vhodné pro spojování jednotlivých kusů čtyřhranného potrubí. Šrouby M8 a M10 pro spojování přírub vzduchotechnického potrubí.

 

Trny pro izolaci

Trny pro izolaci

Trny pro montáž tepelné a požární izolace na vzduchotechnické potrubí. Trny pro montáž izolace se dodávají samolepící, perforované a navařovací.

 

Přírubové lišty

Přírubové lišty

Přírubové lišty se používají pro osazení a spojování čtyřhranného vzduchotechnického potrubí. Přírubové lišty se dodávají v rozměrech 20, 30, 40 mm dle velikosti čtyřhranného potrubí.

 

Rohovníky

Rohovníky

Rohovníky se používají pro osazení a spojování čtyřhranného vzduchotechnického potrubí. Rohovníky se dodávají v rozměrech 20, 30, 40 mm dle velikosti čtyřhranného potrubí.

 

Montážní úhelníky

Montážní úhelníky

Montážní úhelníky pro zavěšení čtyřhranného vzduchotechnického potrubí. Montážní úhelníky se používají pro montáž čtyřhranného potrubí. Montážní úhelníky se k čtyřhrannému potrubí uchycují pomocí samořezných šroubů.

 

Tlumiče vibrací

Tlumiče vibrací

Tlumiče vibrací absorbují vibrace a snižují hluk přenášený na stavební konstrukce od ventilátorů, větracích jednotek, klimatizací apod.

 

Montážní konzole

Montážní konzole

Montážní konzole slouží pro montáž a uchycení ventilátorů.