Select your country
Ceny s DPH bez DPH

Větrací mřížky

Větrací mřížky

Větrací mřížky jsou distribuční elementy vhodné pro přívod i odvod vzduchu. Větrací mřížky jsou vhodné jako ukončovací distribuční elementy vzduchotechnických rozvodů některé jsou určené i k montáži na fasády domů, zdi nebo omítky či přímo do potrubí. Díky použitým materiálům je možné mřížky instalovat ve vnitřním i venkovním prostředí. Větrací mřížky jsou vyrobené z nerezové oceli, dřeva nebo plastu.

LG

LG

Větrací mřížky LG jsou vyrobeny z plastu bílé nebo hnědé barvy (označeno BR). Ventilační mřížky LG jsou určené pro ukončení vzduchotechnického kruhového potrubí na zdi nebo fasádě objektu. Čtyřhranné větrací mřížky se dodávají v provedení s okapničkou a síťkou (bez doplňujícího označení) nebo bez tohoto rozšíření (označeno ED).

 

LGRS

LGRS

Ventilační dřevěné mřížky LGRS jsou distribuční elementy vhodné pro přívod a odvod vzduchu. Kruhové větrací mřížky jsou vyrobené z masivního dřeva vysoké kvality. Designové mřížky LGRS jsou vhodné jako ukončovací distribuční elementy vzduchotechnických rozvodů a jsou také určeny k vestavbě do dveří nebo desek. Mřížky LGRS jsou vyrobeny ze dřeva, resp. z buku pařeného.

 

HVG

HVG

Větrací mřížky HVG jsou vyrobeny z plastu bílé barvy a jsou určené k povrchové instalaci na zeď nebo na fasádu. Upevňovací šrouby a krytky jsou součástí balení větracích mřížek HVG. Větrací mřížky HVG jsou vhodné pro ventilátory EDAV, TREB.

 

KMK

KMK

Nerezové designové větrací mřížky KMK jsou určeny k montáži na fasády domů, zdi nebo omítky. Díky použitým materiálům je možné mřížku KMK instalovat ve vnitřním i venkovním prostředí. Větrací mřížky jsou vyrobené z nerezové oceli a vybavené nerezovou síťkou proti hmyzu, ptactvu a nečistotám. Součástí balení jsou montážní šrouby a gumové těsnění pod mřížkou.

 

LGL

LGL

Větrací mřížky LGL jsou určené k vestavbě do dveří nebo desek určené pro přívod i odvod vzduchu. Vyrobené jsou z hliníku v barvě zlaté, bílé nebo přírodní elox.

 

CVVX

CVVX

Kombinované žaluzie CVVX jsou díky své konstrukci určeny pro současný přívod i odvod vzduchu. Kombinované žaluzie CVVX jsou vhodné jako koncový element pro vzduchotechnické jednotky SAVE. Žaluzie se vyrábí z pozinkovaného ocelového plechu s práškovým nátěrem v černé nebo bílé barvě.