Select your country
Ceny s DPH bez DPH

Větrací mřížky

Větrací mřížky

Větrací mřížky jsou distribuční elementy vhodné pro přívod i odvod vzduchu. Větrací mřížky jsou vhodné jako ukončovací distribuční elementy vzduchotechnických rozvodů některé jsou určené i k montáži na fasády domů, zdi nebo omítky či přímo do potrubí. Díky použitým materiálům je možné mřížky instalovat ve vnitřním i venkovním prostředí. Větrací mřížky jsou vyrobené z nerezové oceli, dřeva nebo plastu.

SUS

SUS

SUS jsou designové nerezové větrací mřížky určené k montáži na fasády domů, zdi nebo omítky. Lamelové mřížky SUS jsou vybaveny sítí proti hmyzu. Mřížky jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 304 a mohou být tedy instalovány ve vnitřním i venkovním prostředí. Jsou dostupné také v bílé (RAL9010) a černé (RAL7021) barvě. Součástí balení jsou montážní šrouby a gumové těsnění pod mřížku. Nerezové mřížky jsou chráněny proti povětrnostním vlivům krycí stříškou ve tvaru kopule. Patent N°: 055410.

 

SV

SV

SV jsou designové nerezové větrací mřížky určené k montáži na fasády domů, zdi nebo omítky. Větrací mřížky SV jsou vybaveny sítí proti ptactvu. Mřížky jsou vyrobeny z nerezové oceli a mohou být tedy instalovány ve vnitřním i venkovním prostředí. Jsou dostupné také v bílé (RAL9010) a černé (RAL7021) barvě. Nerezové mřížky jsou chráněny proti povětrnostním vlivům krycí stříškou ve tvaru kopule. Patent N°: 055410.

 

SVB

SVB

SVB jsou nerezové větrací mřížky určené k montáži na zdi nebo omítky ve vnitřním prostředí. Větrací mřížky SVB jsou vybaveny sítí proti ptactvu. Větrací mřížky SVB jsou vyrobeny z nerezové oceli.

 

SUSB

SUSB

SUSB jsou nerezové větrací mřížky určené k montáži na fasády domů, zdi nebo omítky. Lamelové mřížky SUSB jsou vybaveny sítí proti hmyzu. Větrací mřížky SUSB jsou vyrobeny z nerezové oceli a mohou být tedy instalovány ve vnitřním i venkovním prostředí.

 

SMG

SMG

SMG jsou nerezové větrací mřížky určené k montáži na fasády domů, zdi nebo omítky. Lamelové mřížky SMG jsou vybaveny sítí proti hmyzuMechanicky odolné mřížky SMG jsou vyrobeny z nerezové oceli a mohou být tedy instalovány ve vnitřním i venkovním prostředí. Větrací mřížky jsou díky svému robustnímu designu odolné vůči fyzickému poškození.

 

SHL

SHL

SHL jsou nerezové větrací mřížky určené k montáži na fasády domů, zdi nebo omítky. Designové nastavitelné větrací mřížky SHL jsou vybaveny sítí proti hmyzu. Větrací mřížky SHL jsou vyrobeny z nerezové oceli a mohou být tedy instalovány ve vnitřním i venkovním prostředí.

 

LMA

LMA

LMA jsou designové větrací retro mřížky vhodné díky svému unikátnímu vzhledu jako ideální doplněk na zdi, fasády a omítky historických budov, jako např. zámky, kostely apod. Kruhové designové mřížky LMA s retro vzhledem jsou vyrobeny z hliníku s práškovým lakováním v bronzově zelené nebo černé barvě. Větrací mřížky LMA jsou vybaveny sítí proti hmyzu a okapničkou. Patent N°: 055410.

 

LMB

LMB

LMB jsou designové větrací retro mřížky vhodné díky svému unikátnímu vzhledu jako ideální doplněk na zdi, fasády a omítky historických budov, jako např. zámky, kostely apod. Čtyřhranné designové mřížky LMB s retro vzhledem jsou vyrobeny z hliníku s práškovým lakováním v bronzově zelené nebo černé barvě. Větrací mřížky LMB jsou vybaveny sítí proti hmyzu a okapničkou. Patent N°: 055410.

 

SUA HR

SUA HR

SUA HR jsou čtyřhranné designové nerezové větrací mřížky určené pro přívod a odvod vzduchu rekuperačních jednotek, k montáži na fasády domů, zdi nebo omítky. Větrací mřížky SUA HR jsou vybaveny sítí proti ptactvu. Mřížky jsou vyrobeny z nerezové oceli a mohou být tedy instalovány ve vnitřním i venkovním prostředí. Nerezové mřížky jsou chráněny proti povětrnostním vlivům krycí stříškou. Patent N°: 055410.

 

HRV

HRV

HRV jsou čtyřhranné nerezové větrací mřížky určené pro přívod a odvod vzduchu rekuperačních jednotek, k montáži na fasády domů, zdi nebo omítky. Větrací mřížky HRV jsou vybaveny sítí proti ptactvu. Větrací mřížky jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou dostupné i v černé a bílé barvě. Nerezové mřížky jsou chráněny proti povětrnostním vlivům krycí stříškou.

 

ALFA HR

ALFA HR

ALFA HR jsou čtyřhranné designové nerezové větrací mřížky určené pro přívod a odvod vzduchu rekuperačních jednotek, k montáži na fasády domů, zdi nebo omítky. Větrací mřížky ALFA HR jsou určeny pro vyšší průtoky vzduchu a vybaveny designovou vodorovně zaoblenou čelní mřížkou, ochrannou mřížkou 0,8 x 0,8 cm a okapničkou. Mřížky s moderním designem jsou vyrobeny z broušené nerezové oceli a jsou dostupné i v černé a bílé barvě.

 

BETA HR

BETA HR

BETA HR jsou čtyřhranné designové nerezové větrací mřížky určené pro přívod a odvod vzduchu rekuperačních jednotek, k montáži na fasády domů, zdi nebo omítky. Větrací mřížky BETA HR jsou určeny pro vyšší průtoky vzduchu a vybaveny designovou čelní mřížkou, ochrannou mřížkou 0,8 x 0,8 cm a okapničkou. Mřížky s moderním designem jsou vyrobeny z broušené nerezové oceli a jsou dostupné i v černé a bílé barvě.

 

DELTA HR

DELTA HR

DELTA HR jsou čtyřhranné designové nerezové větrací mřížky určené pro přívod a odvod vzduchu rekuperačních jednotek, k montáži na fasády domů, zdi nebo omítky. Větrací mřížky DELTA HR jsou určeny pro vyšší průtoky vzduchu a vybaveny designovou svisle zaoblenou čelní mřížkou, ochrannou mřížkou 0,8 x 0,8 cm a okapničkou. Mřížky s moderním designem jsou vyrobeny z broušené nerezové oceli a jsou dostupné i v černé a bílé barvě.

 

LG

LG

Větrací mřížky LG jsou vyrobeny z plastu bílé nebo hnědé barvy (označeno BR). Ventilační mřížky LG jsou určené pro ukončení vzduchotechnického kruhového potrubí na zdi nebo fasádě objektu. Čtyřhranné větrací mřížky se dodávají v provedení s okapničkou a síťkou (bez doplňujícího označení) nebo bez tohoto rozšíření (označeno ED).

 

LGRS

LGRS

Ventilační dřevěné mřížky LGRS jsou distribuční elementy vhodné pro přívod a odvod vzduchu. Kruhové větrací mřížky jsou vyrobené z masivního dřeva vysoké kvality. Designové mřížky LGRS jsou vhodné jako ukončovací distribuční elementy vzduchotechnických rozvodů a jsou také určeny k vestavbě do dveří nebo desek. Mřížky LGRS jsou vyrobeny ze dřeva, resp. z buku pařeného.

 

HVG

HVG

Větrací mřížky HVG jsou vyrobeny z plastu bílé barvy a jsou určené k povrchové instalaci na zeď nebo na fasádu. Upevňovací šrouby a krytky jsou součástí balení větracích mřížek HVG. Větrací mřížky HVG jsou vhodné pro ventilátory EDAV, TREB.

 

KMK

KMK

Nerezové designové větrací mřížky KMK jsou určeny k montáži na fasády domů, zdi nebo omítky. Díky použitým materiálům je možné mřížku KMK instalovat ve vnitřním i venkovním prostředí. Větrací mřížky jsou vyrobené z nerezové oceli a vybavené nerezovou síťkou proti hmyzu, ptactvu a nečistotám. Součástí balení jsou montážní šrouby a gumové těsnění pod mřížkou.

 

LGL

LGL

Větrací mřížky LGL jsou určené k vestavbě do dveří nebo desek určené pro přívod i odvod vzduchu. Vyrobené jsou z hliníku v barvě zlaté, bílé nebo přírodní elox.

 

CVVX

CVVX

Kombinované žaluzie CVVX jsou díky své konstrukci určeny pro současný přívod i odvod vzduchu. Kombinované žaluzie CVVX jsou vhodné jako koncový element pro vzduchotechnické jednotky SAVE. Žaluzie se vyrábí z pozinkovaného ocelového plechu s práškovým nátěrem v černé nebo bílé barvě.