Select your country
Ceny s DPH bez DPH

Větrací mřížky

Větrací mřížky

Větrací mřížky jsou distribuční elementy vhodné pro přívod i odvod vzduchu. Větrací mřížky jsou vhodné jako ukončovací distribuční elementy vzduchotechnických rozvodů některé jsou určené i k montáži na fasády domů, zdi nebo omítky či přímo do potrubí. Díky použitým materiálům je možné mřížky instalovat ve vnitřním i venkovním prostředí. Větrací mřížky jsou vyrobené z nerezové oceli, dřeva nebo plastu.

LG

LGVětrací mřížky LG jsou vyrobeny z plastu bílé nebo hnědé barvy (označeno BR). Dodávají se v provedení s okapničkou a sítkou (bez doplňujícího označení) nebo bez tohoto rozšíření (označeno ED).
 

LGES / LGRS

LGES / LGRSVentilační dřevěné mřížky LGES/LGRS jsou distribuční elementy vhodné pro přívod a odvod vzduchu. Dřevěné větrací mřížky jsou vyrobené z masivního dřeva vysoké kvality. Designové mřížky LGES/LGRS jsou vhodné jako ukončovací distribuční elementy vzduchotechnických rozvodů a jsou také určeny k vestavbě do dveří nebo desek. Mřížky jsou standardně vyrobeny z dubu, na dotaz je možné dodat provedení bříza, buk pařený, javor nebo smrk.
 

WG

WGVětrací mřížky WG jsou vyrobené z plastu bílé barvy. Upevňovací šrouby a krytky jsou součástí balení větrací mřížky WG. Větrací mřížka WG je vhodná pro ventilátory EDAV, TREB, EB KIT.
 

HVG

HVGVětrací mřížky HVG jsou vyrobeny z plastu bílé barvy a jsou určené k povrchové instalaci přímo na fasádu.
 

KMK

KMK

Nerezové designové větrací mřížky KMK jsou určeny k montáži na fasády domů, zdi nebo omítky. Díky použitým materiálům je možné mřížku KMK instalovat ve vnitřním i venkovním prostředí. Větrací mřížky jsou vyrobené z nerezové oceli a vybavené nerezovou síťkou proti hmyzu, ptactvu a nečistotám. Součástí balení jsou montážní šrouby a gumové těsnění pod mřížkou.

 

LGL

LGLVětrací mřížky LGL jsou určené k vestavbě do dveří nebo desek určené pro přívod i odvod vzduchu. Vyrobené jsou z hliníku v barvě zlaté, bílé nebo přírodní elox.
 
novy