Select your country
Ceny s DPH bez DPH

Doprava zboží

Dodání Vámi objednaného zboží proběhne:

  • na dodací adresu určenou zákazníkem v objednávce vybranou expresní přepravní službou (Geis Parcel, PPL / DHL, Česká Pošta, TopTrans, UPS, TNT / Fedex)
  • v případě, že zboží je nadrozměrné, je přeprava vypočtena při přijetí objednávky a zákazník informován emailem
  • zákazník si zboží vyzvedne osobně na pobočce

Náklady na přepravu zboží jsou vyčísleny v každé objednávce mimo zboží nad 30 kg a velkoobjemového zboží, které je nutné zaslat jako paletovou zásilku (Geis CZ, TopTrans). Zákazník je po přijetí objednávky a vypočtení přesné ceny přepravy zboží informován emailem či telefonicky pro opětovné potvrzení objednávky včetně dopravy. Náklady na přepravu nejsou účtovány u smluvních odběratelů nebo při časově omezené akci "Doprava zdarma" (vždy viditelně označeno u zboží).
Vzhledem k různým pravidlům všech výrobců, která se nedají zcela sjednotit, budou náklady spojené s dopravou (pokud nejsou v ceně výrobku), kalkulovány vždy v naší nabídce, resp. potvrzení objednávky. Náš obchodní tým se vždy snaží najít optimální přepravní společnost vzhledem k objemu a typu zboží ve Vaší objednávce.

 

Přepravní společnosti

 

TNT / FedEx

TNT / FedEx

ExpressDoručení následující možný pracovní den od odeslání
Doručení do 09:00 - 10:00  12:00 - 18:00

Economy Express - Doručení od dvou pracovních dnů od odeslání
Doručení do 12:00 - 18:00

Sledování zásilek. Aplikace pro sledování: AppStore / Google Play

 


 

Geis - logoB2B, B2C - Geis Parcel

Vaši zásilku Vám doručí společnost Geis Parcel CZ s.r.o.. Na český trh vstoupila v roce 1994 pod obchodní značkou General Parcel Čechy a dnes patří k předním poskytovatelům balíkové logistiky na národní i mezinárodní úrovni.

Vlastní třídící centra a doručovací síti umožňuje společnosti Geis Parcel CZ standardně poskytovat doručení zásilky následující pracovní den po vyzvednutí v celé České republice. Díky napojení na mezinárodní síť nabízí zákazníkům expresní doručení zhruba do dalších 30 zemí Evropy a kurýrní doručení téměř do celého světa. Všechny zásilky vstupující do systému jsou opatřeny čárovým kódem, který je snímán při každé operaci na cestě od odesílatele k příjemci. Příslušná informace o zásilce je kdykoliv k dispozici on-line (v reálném čase). Průběh přepravy Vašeho balíku můžete sami sledovat na internetu.

 


 

PPL - logo

B2B, B2C - PPL

Než k Vám přijede dodávka PPL, bude Vás řidič sám kontaktovat na uvedeném telefonním čísle, aby Vám oznámil, že Vám veze zásilku. Standardní čas doručení je 8-18 hodin.
Můžete si zvolit večerní doručení a to od 17-21 hodin - seznam lokalit pro večerní doručení naleznete zde.
Přesný čas doručení nelze upřesnit. Přibližný harmonogram doručení na Vaše PSČ můžete zjistit ve sledování zásilky po zadání čísla zásilky na www.ppl.cz. Cestu zásilky je možné sledovat. Zásilka bude doručena následující praocvní den po převzetí zásilky od odesílatele.

Platba platební kartou

Příjemce se může při převzetí zásilky rozhodnout, zda doběrečné zaplatí hotově nebo platební kartou. Tuto službu lze využít u produktu Soukromá adresa a Soukromá adresa - Večerní doručení. Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou.

 


 

CP - logoČeská pošta - balík do ruky

- přijede za Vámi, kam budete chtít
- můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu
- Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo emailem již v den podání
- ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí
- pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track & Trace
- v případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště

 


 

TopTrans - logoB2B, B2C - ruční přeprava zásilek

Většina zásilek je doručena určeným příjemcům mezi 9:00 a 14:00 hodin. K rozvozu jsou používána vozidla s nosností od 0,5 do 6 tun ; na přání zákazníka je možno zajistit i doručení vozidlem se speciální výbavou - elektrickým zdvihacím čelem.

Rozvozoví řidiči jsou vybaveni odpovídající technikou pro složení zásilky z vozidla a následnou manipulací s ní. Řidič standardně disponuje mobilním telefonem, prostřednictvím kterého odesílá SMS zprávy o nedoručitelných zásilkách (viz Vnitrostátní přepravy).

Svoz zásilek Top Trans je nutné objednat do 10-ti hod. nebo dle objemu objednávky a volných kapacit přepravce. Lze nabídnout doručení Top Trans Standard - následující pracovní den od odeslání, případně Top Trans Top-time - doručení do druhého pracovního dne do 12 hod. od odeslání a další.

.

novy