Select your country
Ceny s DPH bez DPH

Doprava zboží

Dodání Vámi objednaného zboží proběhne:

  • na dodací adresu určenou zákazníkem v objednávce vybranou expresní přepravní službou (DPD, GLS, PPL, DHL Express, DHL Freight, Česká Pošta, TopTrans, UPS, TNT / FedEx)
  • v případě, že zboží je nadrozměrné, je přeprava vypočtena při přijetí objednávky a zákazník informován emailem
  • zákazník si zboží vyzvedne osobně na pobočce

Náklady na přepravu zboží jsou vyčísleny v každé objednávce mimo zboží nad 30 kg a velkoobjemového zboží, které je nutné zaslat jako paletovou zásilku (DHL Freight, TopTrans). Zákazník je po přijetí objednávky a vypočtení přesné ceny přepravy zboží informován emailem či telefonicky pro opětovné potvrzení objednávky včetně dopravy. Náklady na přepravu nejsou účtovány u smluvních odběratelů nebo při časově omezené akci "Doprava zdarma" (vždy viditelně označeno u zboží).
Vzhledem k různým pravidlům všech výrobců, která se nedají zcela sjednotit, budou náklady spojené s dopravou (pokud nejsou v ceně výrobku), kalkulovány vždy v naší nabídce, resp. potvrzení objednávky. Náš obchodní tým se vždy snaží najít optimální přepravní společnost vzhledem k objemu a typu zboží ve Vaší objednávce.

 

Přepravní společnosti

 

DPD - logoDPD - Jednička na trhu soukromých balíkových služeb v ČR.

Na českém trhu působíme již 27 let a v roce 2020 jsme se zde i díky akvizici Geis Parcel stali největším soukromým přepravcem. A jedeme dál vstříc novým výzvám. Denně se staráme o tisíce spokojených zákazníků prostřednictvím našich kurýrů, kterých již máme více než 1800. Jsme součástí mezinárodní skupiny DPDgroup, která nám umožňuje doručovat zásilky hladce napříč celým světem. V České republice využíváme centrální překladiště u Prahy a celkem 27 dep s několika stovkami zaměstnanců. Chováme se odpovědně nejen uvnitř firmy, ale i k našim zákazníkům a planetě, na které žijeme. Proto každý balík, který doručíme, je 100% uhlíkově neutrální.

Sledování zásilek: https://tracking.dpd.de/status/cs_CZ/parcel/

 


 

GLS - logoGLS

GLS Czech Republic nabízí balíkové a expresní služby v České republice a klade přitom důraz na prvotřídní kvalitu. Moderní IT řešení zajišťují jednoduchost, bezpečnost a komfort spolupráce s GLS.

Blesková rychlost doručení. V ČR do 24 hodin, v zahraničí od 48 hodin

S ohledem na životní prostředí. Balíky doručujeme ekologicky díky programu ThinkGreen

Sledování zásilek https://gls-group.com/CZ/cs/sledovani-zasilek

 


 

PPL - logo

PPL

Než k Vám přijede dodávka PPL, bude Vás řidič sám kontaktovat na uvedeném telefonním čísle, aby Vám oznámil, že Vám veze zásilku. Standardní čas doručení je 8-18 hodin.
Můžete si zvolit večerní doručení a to od 17-21 hodin.
Přesný čas doručení nelze upřesnit. Přibližný harmonogram doručení na Vaše PSČ můžete zjistit ve sledování zásilky. Zásilka bude doručena následující praocvní den po převzetí zásilky od odesílatele. Platba platební kartou - Příjemce se může při převzetí zásilky rozhodnout, zda doběrečné zaplatí hotově nebo platební kartou. Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou.

Sledování zásilek: https://www.ppl.cz/vyhledat-zasilku

 


 

TNT / FedEx

TNT / FedEx

ExpressDoručení následující možný pracovní den od odeslání
Doručení do 09:00 - 10:00  12:00 - 18:00

Economy Express - Doručení od dvou pracovních dnů od odeslání
Doručení do 12:00 - 18:00

Sledování zásilek. Aplikace pro sledování: AppStore / Google Play

 


 

CP - logoČeská pošta

- přijede za Vámi, kam budete chtít
- můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu
- Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo emailem již v den podání
- ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí
- pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track & Trace
- v případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště

Sledování zásilek: https://www.postaonline.cz/trackandtrace

 


 

TopTrans - logoTopTrans

Většina zásilek je doručena určeným příjemcům mezi 9:00 a 14:00 hodin. K rozvozu jsou používána vozidla s nosností od 0,5 do 6 tun ; na přání zákazníka je možno zajistit i doručení vozidlem se speciální výbavou - elektrickým zdvihacím čelem. Rozvozoví řidiči jsou vybaveni odpovídající technikou pro složení zásilky z vozidla a následnou manipulací s ní. Řidič standardně disponuje mobilním telefonem, prostřednictvím kterého odesílá SMS zprávy o nedoručitelných zásilkách (viz Vnitrostátní přepravy).

Svoz zásilek Top Trans je nutné objednat do 10-ti hod. nebo dle objemu objednávky a volných kapacit přepravce. Lze nabídnout doručení Top Trans Standard - následující pracovní den od odeslání, případně Top Trans Top-time - doručení do druhého pracovního dne do 12 hod. od odeslání a další.

Sledování zásilek: https://www.toptrans.cz/preprava/cs/sledovani-zasilky