Select your country
Ceny s DPH bez DPH

Flexibilní potrubí

Flexibilní potrubí

V naší nabídce flexibilního potrubí naleznete hadice od renomovaných evropských a světových výrobců. Nabízíme hadice z AL, PU, PVC a dalších materiálů, které je možné dodat v antistatických, tepelně a hlukově izolovaných, elektricky vodivých, těžko hořlavých provedení, odolných proti vlhkosti, hydrolýze a hnilobě. Hadice jsou vhodné především pro běžnou vzduchotechniku / klimatizaci, avšak vyhoví i požadavkům na odsávání pilin, hoblin, granulátů, písku, střepů atd. Neváhejte u nás poptat vhodný typ pro Vaší aplikaci.

Sonosystem

Sonosystem

Flexibilní potrubí Sonosystem je izolované ohebné potrubí z lehkého laminátu pro široké použití. Flexibilní potrubí Sonosystem se skládá z perforované vnitřní hadice, izolace ze skelných vláken tloušťky 25 mm a vnějšího obalu. Izolovaná hadice Sonosystem je vhodná pro vzduchové rozvody a klimatizační systémy bez zvláštních požadavků, pro prevenci proti kondenzaci vody v rozvodech vzduchu a snižování hluku ve vzduchotechnických systémech. Není vhodné pro odtah spalin z otevřených topenišť, olejových kotlů a pro rozvody vzduchu s vysokou koncentrací kyselin nebo hydroxidů.

 

Sonoflex

Sonoflex

Sonoflex jsou ohebné Al laminátové hadice s vnitřním uspořádáním jako Aluflex MI nebo MO. Flexibilní hadice Sonoflex má tepelnou a hlukovou izolaci z vrstvy minerální vaty tloušťky 25 mm (16 kg/m3). Vnitřní hadice je perforovaná jako tlumičh hluku. Konstrukce obsahuje parotěsnou zábranu k zamezení vzniku kondenzace v hlukové izolaci.
Sonoflex jsou flexibilní potrubí (hadice) vhodné pro snížení hlučnosti u větracích systémů, klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel. Standardní délka hlukově i tepelně izolované hadice Sonoflex je v balení 10 m stlačeno na 1,15 m. Teplotní odolnost Sonoflex MI od -30 do 150 °C a Sonoflex MO od -30 do 250 °C.

 

Termoflex

Termoflex

Termoflex jsou ohebné Al laminátové hadice s vnitřním uspořádání jako Aluflex Mi. Flexibilní hadice Termoflex mají tepelnou izolaci z vrstvy minerální vaty tloušťky 25 mm (16 kg/m3). Konstrukce obsahuje parotěsnou zábranu k zamezení vzniku kondenzace.

Termoflex jsou flexibilní potrubí (hadice) vhodné pro snížení orosení a tepelných ztrát u větracích systémů, klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel. Standardní délka tepelně izolované hadice Termoflex je v balení 10 m stlačeno na 1,15 m. Teplotní odolnost Termoflex MI od -30 do 150 °C a Termoflex MO od -30 do 250 °C.

 

Termoflex Hygienic

Termoflex Hygienic

Termoflex Hygienic jsou ohebné Al laminátové hadice s kostrou z ocelového drátu, spirálovitě vinutou mezi dvěma vrstvami několikavrstvého Al laminátu. Flexibilní hadice Termoflex Hygienic mají tepelnou izolaci z vrstvy minerální vaty tloušťky 25 nebo 50 mm (16/14 kg/m3). Konstrukce obsahuje parotěsnou zábranu k zamezení vzniku kondenzace. Termoflex Hygienic jsou hadice určené pro aplikace, kde jsou kladeny vysoké nároky na hygienu prostředí a není možno provádět pravidelnou kontrolu potrubních rozvodů. Termoflex Hygienic je flexibilní potrubí (hadice) vhodné pro snížení orosení a tepelných ztrát u větracích systémů, klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel. Zároveň je jejich použítí vhodné k rozvodům vzduchu ve spojení s rekuperačními jednotkami. Standardní délka v balení 10 m stlačeno na 1,2 m.

 

Aluflex

Aluflex

Aluflex jsou ohebné Al laminátové hadice s kostrou z ocelového drátu, spirálovitě vinutou mezi dvěma vrstvami několikavrstvého Al laminátu. Flexibilní hadice Aluflex jsou určeny pro větrací systémy, klimatizační zařízení a tepelná čerpadla. Standardní délka v balení 10 m stlačeno na 0,5 m. Teplotní odolnost Aluflex MI je od -30 do 150 °C a Aluflex MO od -30 do 250 °C. 

 

Aluflex Hygienic

Aluflex Hygienic

Aluflex Hygienic jsou velmi odolné, ohebné a mikrobiálně ošetřené Al hadice s kostrou z ocelového drátu, spirálovitě vinutou mezi dvěma vrstvami několikavrstvého AL laminátu. Hygienické flexibilní hadice jsou určeny pro aplikace, kde jsou kladeny nároky na hygienu prostředí a není možno provádět pravidelnou kontrolu potrubních rozvodů. Flexibilní hadice Aluflex Hygienic jsou vhodné k rozvodům vzduchu ve spojení s rekuperačními jednotkami.

 

SEMIFLEX

SEMIFLEX

SEMIFLEX je polotuhá ohebná hadice z Al folie o síle 0,12 mm. Falcování ohebné hadice SEMIFLEX PROFI mimořádně pevným vícenásobným zámkem "Tripllock". Hadice SEMIFLEX je určena pro mechanické větrací a klimatizační potrubí. Flexibilní potrubí je silně mechanicky odolné v barvě přírodního Al. Standardní délka 3 a 5 m (stlačeno na 1/3 délky, od průměru 355 mm se hadice dodává v nestlačeném stavu). Flexibilní hadice SEMIFLEX PROFI není vhodná pro vložkování komínů a odtah spalin.

 

Greyflex

Greyflex

Greyflex jsou ohebné hadice ze dvou vrstev PVC s polyamidovou tkaninou, zpevněné spirálovitě vinutou kostrou z ocelového drátu. Flexibilní hadice Greyflex jsou určené pro mechanické větrací a klimatizační potrubí, pro odtahy prachu a kouře. Hadice jsou silně mechanicky odolné, dodávané v šedé barvě. Standardní délka v balení je 10 m stlačeno na 1,15 m.

 

Kombiflex

Kombiflex

Ohebné hadice Kombiflex jsou vyrobeny z vrstvy PVC s polyamidovou tkaninou na vrchní straně a Al laminátem na vnitřní straně, zpevněné spirálovitě vinutou kostrou z ocelového drátu. Flexibilní hadice Kombiflex jsou mechanicky odolné, vhodné pro odtah kouře, prachu. Standardní délka v balení 10 m. Provozní teplota -30 až +150 ˚C, max. rychlost proudu vzduchu v potrubí 30 m/s.

 

FLEXADUR

FLEXADURFlexadur je hadice, flexibilní potrubí použitelné pro různé typy odsávání: vzduch a prach, abrazivní materiály a granuláty, vytápění a klimatizace, horký vzduch a chemické výpary, vysoké a nízké teploty a agresivní chemické výpary.
 

METALFLEX

METALFLEXOhebné ocelové hadice Metalflex jsou vyrobené z korozivzdorné oceli 1.4404 a jsou vhodné k odtahu kouře a prachu. Využití najdou i jako komínové vložky a díky své dobré mechanické odolnosti i v dalších aplikacích.