Select your country
Ceny s DPH bez DPH

Dýzy

Dýzy

Dýzy s dlouhým / dalekým dosahem jsou nejvhodnějším distribučním elementem pro dopravu vzduchu na velkou vzdálenost v prostorech jako např. sportovní a průmyslové haly, nákupní střediska, letiště a jiné veřejné prostory. Dýzy jsou určené pro montáž do stropu nebo do stěny pro přívod vzduchu. Součástí sortimentu jsou dýzy pevné, nastavitelné, proudové a multidýzy.

DDM II

DDM II

DDM II jsou dýzy určené pro velké haly, divadla, kina, koncertní sály apod. Dýzy s dalekým dosahem DDM II umožňují přestavení proudu vzduchu a to ručně nebo servopohonem (± 25°). Dýzy mají lakovaný povrch barvou RAL 9010 a montují se do stěny nebo stropu.

 

DF-49 TR

DF-49 TR

Dýzy s termickou regulací DZ-49-TR jsou určené pro přívodu čerstvého vzduchu v prostorách jako jsou nákupní střediska, hotely, restaurace apod. Dýzy jsou vybaveny termickou regulací, která když teplota přesáhne 30 °C regulace nasměruje dýzu směrem dolů, když je teplota nižší jak 30 °C, je dýza nasměrována směrem ke stropu. Dýzy DZ-49-TR jsou vyrobené z hliníku, lakované bílou barvou RAL 9010.

 

AJD

AJD

AJD jsou dýzy s dlouhým dosahem určené do velkých prostor jako jsou vstupní haly, nákupní střediska, hotely atd. Dýzy jsou nastavitelné, středový díl lze natočit o 30° do všech směrů. Dýzy jsou vyrobené z hliníku s práškovým nátěrem bílé barvy RAL 9003. AJD vytvářejí díky své konstrukci proud vzduchu s dlouhým dosahem a to více než 30 metrů.

 

JSR

JSRProudová dýza JSR je určená pro přívod velkého množství vzduchu do velkých prostor jako jsou např. obchodní centra, sportovní a průmyslové haly atd. Dýza je vhodná pro stropní i nástěnnou instalaci, může se však montovat přímo do potrubí nebo společně s přetlakovou komorou THOR. Jednoduchým otočením dýzy lze měnit tvar proudu vzduchu (krátký/dlouhý dosah), středový kužel lze natočit mezi 15° a 30°.
 

NZL-W

NZL-WDýzy s dlouhým dosahem NZL-W jsou určené na montáž do stropu nebo do stěny pro přívod vzduchu. Konstrukčně jsou nejvhodnější pro dopravu vzduchu na velkou vzdálenost v prostorech jako např. sportovní a průmyslové haly, nákupní střediska, letiště a jiné veřejné prostory. Dýzy NZL-W jsou vyrobeny ze slitiny hliníku a lakovány bílou barvou RAL 9010. Doporučená výška instalace 2,4 – 11,5 m.
 

NZL-B

NZL-BDýzy s dlouhým dosahem NZL-B jsou určené na montáž do stropu nebo do stěny pro přívod vzduchu. Konstrukčně jsou nejvhodnější pro dopravu vzduchu na velkou vzdálenost v prostorech jako např. sportovní a průmyslové haly, nákupní střediska, letiště a jiné veřejné prostory. Dýzy NZL-B jsou vyrobeny z kartáčovaného hliníku s ochranným průhledným lakem. Doporučená výška instalace 2,4 – 11,5 m.
 

NZL-A

NZL-ADýzy s dlouhým dosahem NZL-A jsou určené na montáž do stropu nebo do stěny pro přívod vzduchu. Konstrukčně jsou nejvhodnější pro dopravu vzduchu na velkou vzdálenost v prostorech jako např. sportovní a průmyslové haly, nákupní střediska, letiště a jiné veřejné prostory. Dýzy NZL-A jsou vyrobeny z hliníku s ochranným průhledným lakem. Doporučená výška instalace 2,4 – 11,5 m.
 

MZL-KV

MZL-KVMultidýza MZL-KV s nastavitelnými mikrodýzami je určena pro montáž přímo na kruhové potrubí. Multidýza MZL-KV je vyrobena z ocelového plechu, rám z hliníku a mikrodýzy z nylonu v bílé barvě. Multidýza se montuje pomocí šroubů.
 

MZL-VK

MZL-VKMultidýza MZL-KV s nastavitelnými mikrodýzami je určena pro montáž přímo na kruhové potrubí. Multidýza MZL-KV je vyrobena z ocelového plechu, rám z hliníku a mikrodýzy z nylonu v bílé barvě. Multidýza se montuje pomocí šroubů nebo pomocí pružin.
 

DUK

DUK

DUK jsou dýzy s dalekým dosahem určené především pro prostory, kde musí vzduch mezi výustí a zónou pobytu překonat velké vzdálenosti, jako například haly, koncertní sály, muzea, divadla apod., kde rovnoměrný přívod vzduchu stropními anemostaty není možný nebo vhodný. Směr proudění vzduchu je možné snadno nastavit ručně v místě instalace.

Dýzy DUK se dodávají v širokém výběru provedení (pevné dýzy DUK-F, nastavitelné DUK-V, s nástavcem pro čtyřhranné nebo kruhové potrubí atd.) a v různých barevných odstínech dle RAL. Dýzy mohou být také osazeny servopohonem pro automatické přenastavení dle teploty. Díky svému aerodynamickému tvaru dosahují tryskové dýzyDUK vynikajících hlukových parametrů. Nastavitelné dýzy s dlouhým dosahem DUK-V přizpůsobují proud přiváděného vzduchu jakýmkoliv podmínkám

Katalogový list výrobní řadyds-duk-cz.pdf. Návod k použití výrobní řady: manual-duk-en.pdf