Select your country
Ceny s DPH bez DPH

Dýzy

Dýzy

Dýzy s dlouhým / dalekým dosahem jsou nejvhodnějším distribučním elementem pro dopravu vzduchu na velkou vzdálenost v prostorech jako např. sportovní a průmyslové haly, nákupní střediska, letiště a jiné veřejné prostory. Dýzy jsou určené pro montáž do stropu nebo do stěny pro přívod vzduchu. Součástí sortimentu jsou dýzy pevné, nastavitelné, proudové a multidýzy.

DDM II

DDM II

DDM II jsou dýzy určené pro velké haly, divadla, kina, koncertní sály apod. Dýzy s dalekým dosahem DDM II umožňují přestavení proudu vzduchu a to ručně nebo servopohonem (± 25°). Dýzy mají lakovaný povrch barvou RAL 9010 a montují se do stěny nebo stropu.

 

DF-49 TR

DF-49 TR

Dýzy s termickou regulací DZ-49-TR jsou určené pro přívodu čerstvého vzduchu v prostorách jako jsou nákupní střediska, hotely, restaurace apod. Dýzy jsou vybaveny termickou regulací, která když teplota přesáhne 30 °C regulace nasměruje dýzu směrem dolů, když je teplota nižší jak 30 °C, je dýza nasměrována směrem ke stropu. Dýzy DZ-49-TR jsou vyrobené z hliníku, lakované bílou barvou RAL 9010.

 

AJD

AJD

AJD jsou dýzy s dlouhým dosahem určené do velkých prostor jako jsou vstupní haly, nákupní střediska, hotely atd. Dýzy jsou nastavitelné, středový díl lze natočit o 30° do všech směrů. Dýzy jsou vyrobené z hliníku s práškovým nátěrem bílé barvy RAL 9003. AJD vytvářejí díky své konstrukci proud vzduchu s dlouhým dosahem a to více než 30 metrů.

 

DDME

DDMEDýzy s dalekým dosahem DDME jsou přívodní distribuční elementy určené pro dopravu vzduchu na dlouhé vzdálenosti a montují se v obchodních centrech, divadlech, kinech, hotelech apod. Dýzy se ovládají manuálně a je možné je natočit o 30°do všech směrů. Dýzy DDME jsou vyrobeny z hliníku a lakovány jsou v odstínu RAL 9010.
 

JSR

JSRProudová dýza JSR je určená pro přívod velkého množství vzduchu do velkých prostor jako jsou např. obchodní centra, sportovní a průmyslové haly atd. Dýza je vhodná pro stropní i nástěnnou instalaci, může se však montovat přímo do potrubí nebo společně s přetlakovou komorou THOR. Jednoduchým otočením dýzy lze měnit tvar proudu vzduchu (krátký/dlouhý dosah), středový kužel lze natočit mezi 15° a 30°.
 

NZL-W

NZL-WDýzy s dlouhým dosahem NZL-W jsou určené na montáž do stropu nebo do stěny pro přívod vzduchu. Konstrukčně jsou nejvhodnější pro dopravu vzduchu na velkou vzdálenost v prostorech jako např. sportovní a průmyslové haly, nákupní střediska, letiště a jiné veřejné prostory. Dýzy NZL-W jsou vyrobeny ze slitiny hliníku a lakovány bílou barvou RAL 9010. Doporučená výška instalace 2,4 – 11,5 m.
 

NZL-B

NZL-BDýzy s dlouhým dosahem NZL-B jsou určené na montáž do stropu nebo do stěny pro přívod vzduchu. Konstrukčně jsou nejvhodnější pro dopravu vzduchu na velkou vzdálenost v prostorech jako např. sportovní a průmyslové haly, nákupní střediska, letiště a jiné veřejné prostory. Dýzy NZL-B jsou vyrobeny z kartáčovaného hliníku s ochranným průhledným lakem. Doporučená výška instalace 2,4 – 11,5 m.
 

NZL-A

NZL-ADýzy s dlouhým dosahem NZL-A jsou určené na montáž do stropu nebo do stěny pro přívod vzduchu. Konstrukčně jsou nejvhodnější pro dopravu vzduchu na velkou vzdálenost v prostorech jako např. sportovní a průmyslové haly, nákupní střediska, letiště a jiné veřejné prostory. Dýzy NZL-A jsou vyrobeny z hliníku s ochranným průhledným lakem. Doporučená výška instalace 2,4 – 11,5 m.
 

MZL-KV

MZL-KVMultidýza MZL-KV s nastavitelnými mikrodýzami je určena pro montáž přímo na kruhové potrubí. Multidýza MZL-KV je vyrobena z ocelového plechu, rám z hliníku a mikrodýzy z nylonu v bílé barvě. Multidýza se montuje pomocí šroubů.
 

MZL-VK

MZL-VKMultidýza MZL-KV s nastavitelnými mikrodýzami je určena pro montáž přímo na kruhové potrubí. Multidýza MZL-KV je vyrobena z ocelového plechu, rám z hliníku a mikrodýzy z nylonu v bílé barvě. Multidýza se montuje pomocí šroubů nebo pomocí pružin.