Select your country
Ceny s DPH bez DPH

FKA2-EU

 

FKA2-EU

Čtyřhranná protipožární klapka FKA2-EU pro uzavření prostupů potrubí mezi požárními úseky, pro různé způsoby vestavby, dostupná v mnoha velikostech a provedeních. Požární klapky FKA2-EU lze dodat v rozměrech: 200×100 – 1 500×800 mm, v přírůstcích po 1 mm. Nízká tlaková ztráta a hladina akustického výkonu s možností univerzální možnosti vestavby. Integrace do ústředního systému řízení budov pomocí TROXNETCOM. Třída požární odolnosti až EI 120 (ve, ho, i ↔ o) S

Na dotaz je možné dodat požární klapky FKA2-EU ve verzi ATEX.

Tato klapka nahrazuje předešlé typy požárních klapek FKA-EU a FKS-EU. Nový model klapky sebou přináší mnohé inovace oproti předchozím modelům.

Volitelné vybavení a příslušenství pro požární klapky FKA2-EU: Elektrický servopohon 24V / 230V. Spouštěcí teplota 72/95 °C nebo detektory kouře.

Požární klapka v souladu s evropskou výrobkovou normou ČSN EN 15650 ve čtvercovém nebo čtyřhranném provedení, se dvěma velkými revizními otvory, které lze otevřít bez použití nástrojů. Testováno z hlediska protipožárních vlastností podle ČSN EN 1366-2 (podtlak 300 Pa a 500 Pa), s označením CE.

Katalogový list výrobní řady: FKA2-EU.pdf. Prohlášení o vlastnostech výrobní řady: FKA2-EU_shoda.pdf. Návod k použití výrobní řady: FKA2-EU - návod k použití.pdf. ATEX-certifikát: ATEX-EU-declaration-Type-FK2-EU.pdf

  • Rozměry na míru pro 1 mm
  • Dva inspekční otvory
  • Výška klapky od 100 mm
  • Možnost dodatečné instalace servopohonu
  • Snížení tlakové ztráty o 24% díky většímu volnému přůřezu
  • Vhodné pro širokou škálu instalačních situací (certifikováno)
  • Hygienický certifikát

Zašlete nám poptávku info@ventilatory.net nebo nás kontaktujte telefonicky: 417 565 655 Zaslat poptávku