Select your country
Ceny s DPH bez DPH

Nastavit sestupně

Položek: 1

 • -25% CK-50

  CK-50

  kuchyňský radiální ventilátor  

  Běžná cena: 4 750 Kč

  Special Price Cena bez DPH: 2 945 Kč Cena s DPH: 3 563 Kč

  2-3 týdny
  Průtok: 460
  Průměr: 115
  Hlučnost: 58

Nastavit sestupně

Položek: 1

Ecoair Design Ecowatt

Ecoair Design EcowattMalé radiální venitlátory Ecoair Design Ecowatt jsou vhodné pro odvětrání WC, koupelen a kuchyní s relativně delšími vzduchovody. Jedná se o EC ventilátory s vysokou účinností a nízkou spotřebou (max 7W). Motor ventilatoru Ecoair Design Ecowatt má kuličková ložiska, lze je tedy instalovat do stropu i do stěny. Ventilátory Ecoair Design Ecowatt jsou vhodné pro velmi náročné interiéry a architektonická řešení.
 

CB

CBRadiální ventilátory CB s nízkým čelním krytem, hlavní část ventilátoru je určena pod omítku nebo podhled. Ventilátory jsou vhodné pro potrubí délky až 13 m. Ventilátory CB lze montovat na stěnu i strop. Jsou určené pro provoz ve vnitřním základním prostředí s okolní teplotou od 0 do +40°C, pro dopravu čistého vzduchu bez prachu, mastnost, chemických výparů a dalších znečištění.
 

EB

EB

Malé radiální ventilátory řady EB jsou vhodné pro relativně delší vzduchovody s větší tlakovou ztrátou. Jsou vhodné do koupelen, wc a kuchyní. Radiální ventilátory EB lze použít také pro větrání v bytové výstavbě.

 

EBB

EBB

Malé radiální ventilátory řady EBB jsou vhodné pro relativně delší vzduchovody s větší tlakovou ztrátou. Jsou vhodné do koupelen, wc a kuchyní. Radiální ventilátory EBB lze použít také pro větrání v bytové výstavbě.

 

EBB DESIGN

EBB DESIGN

Ventilátory typu EBB DESIGN jsou radiální ventilátory, vhodné pro odsávání koupelen, sprchových koutů a WC s odvodem do společných větracích vedení nebo přez stěnu. Ventilátory jsou vybaveny těsnou zpětnou klapkou, umožňující napojení většího počtu ventilátorů na jedno větrací potrubí. Ventilátory EBB DESIGN jsou uzpůsobeny pro montáž na omítku nebo mohou být částečně zabudovány do stěny.

 

SILENT A/U/ECO

SILENT A/U/ECOVentilátory typu SILENT jsou radiální ventilátory, vhodné pro odsávání koupelen, sprchových koutů a WC s odvodem do společných větracích vedení. Ventilátory jsou vybaveny těsnou zpětnou klapkou, umožňující napojení až 30 ventilátorů na jedno větrací potrubí. Skříň ventilátorů je vyrobena z plastu bílé barvy. Do skříně je možno napojit nástavec pro odsávání vedlejšího prostoru (SILENT U). Na objednávku je možno dodat ventilátor opatřený protipožární skříní či požárním uzávěrem.
 

QUADRO

QUADRO

Ventilátory typu VORT QUADRO jsou dvouotáčkové radiální ventilátory, vhodné pro odsávání koupelen, sprchových koutů a WC s odvodem do společných větracích vedení. Ventilátory jsou vybaveny těsnou zpětnou klapkou, umožňující napojení více ventilátorů na jedno větrací potrubí. Ventilátory typu Micro I, Medio I, Super I jsou uzpůsobeny pro montáž pod omítku, ventilátory typu Micro , Medio, Super jsou určeny pro montáž na omítku.

 

FLUX

FLUX

Ventilátory FLUX jsou radiální ventilátory vhodné pro odsávání koupelen, sprchových koutů a WC s odvodem do společných větracích vedení. Ventilátory jsou vybaveny těsnou zpětnou klapkou umožnující napojení více ventilátorů na jedno větrací potrubí.

 

KN2

KN2

Ventilátory typu KN 2 jsou radiální ventilátory, vhodné pro odsávání koupelen, sprchových koutů a WC s odvodem do společných větracích vedení. Ventilátory jsou vybaveny těsnou zpětnou klapkou, umožňující napojení více ventilátorů na jedno větrací potrubí. Ventilátory typu UP jsou uzpůsobeny pro montáž pod omítku, ventilátory typu AP jsou určeny pro montáž na omítku. Výtlak ventilátoru UP je ∅ 80 mm. Typ AP je možno prostřednictvím redukčních vložek napojit na ∅ 50, 75, 80 nebo 100 mm. Skříň ventilátorů je vyrobena z plastu bílé barvy.

 

CF

CF

Malé radiální ventilátory řady CF jsou vhodné pro relativně delší vzduchovody s větší tlakovou ztrátou. Jsou vhodné do koupelen, wc a kuchyní.

 

SWF

SWFRadiální nástěnné ventilátory SWF jsou určené zejména pro venkovní montáž. Montuje se na fasádu objektu, nasává kruhovým sacím hrdlem, kterým se připojuje na vzduchotechnické potrubí. Výtlak je směrem dolů pod čelní deskou. Ventilátory SWF jsou určené k dopravě vzduchu bez mechanických částic, které by mohly způsobit abrazi nebo nevyváženost oběžného kola, které je radiální s dozadu zahnutými lopatkami.
 

CMF

CMF

Větrací jednotky typu CMF jsou určeny pro centrální odvětrávání více prostorů v rodinných domcích, kancelářích, sociálních zařízeních ap. Větrací jednotky CMF lze použít ve spojení s hygrostatem HYG 2 nebo s hygrostatem kombinovaným s termostatem pro automatické odvětrávání vlhkých prostor.

 

MINIFAN

MINIFAN

Ventilátory MINIFAN jsou určeny jako centrální odvětrání pro rodinné domky, sociální zařízení, kanceláře a menší provozovny. Skříň je vyrobena z nárazuvzdorného plastu ABS, barva je světle šedá. Skříň se skládá ze dvou částí, spojených sponami z polypropylenu. Na skříni jsou 3 sací hrdla a jedno výtlačné, dvě sací hrdla jsou standardně opatřena záslepkami. Díl s motorem lze snadno vyjmout pro účely čištění a revizí. Ventilátory jsou standardně 3rychlostní. Pro přepnutí je třeba použít 3polohový přepínač SAO-3, který není součástí dodávky.

 

VENTURIA

VENTURIARadiální ventilátor VENTURIA je určen pro centrální odvětrání rodinných domků, sociálních zařízení, kanceláří a menších provozoven.
 

CK

CKRadiální ventilátory CK jsou vhodné pro odvod znečištěného vzduchu z kuchyně. Ventilátory jsou vyrobené z tepelně odolného, nehořlavého plastu bílé barvy. Ventilátory jsou snadno demontovatelné na jednotlivé komponenty, které lze jednoduše umýt v myčce. Maximální teplota okolí je +60° C.
 

AN

AN

Radiální krbové ventilátory řady AN jsou vhodné pro rozvod teplého vzduchu z krbové vložky do ostatních místností v bytě nebo rodinném domku. U všech komponentů krbového ventilátoru AN je nutné dbát na předepsanou pracovní teplotu.

 

TKV

TKV

Ventilátor typu TKV-GR jsou určeny k dopravě teplého vzduchu z teplovzdušných krbů, popřípadě jiných zdrojů teplého vzduchu. Pomocí trubkových rozvodů jsou vytápěny další místnosti v rodinném domě či bytě. Součástí krbových ventilátorů je automatický termostat, který spustí ventilátor při teplotě 40 °C (tuto hodnotu nelze měnit). Pokud teplota vzduchu klesne pod 30 °C, dojde k automatickému vypnutí ventilátoru. U typu TKV 400 je teplota z výroby nastavena na teplotu 40 °C a nelze ji měnit. Ventilátory jsou určeny pro prostředí bez nebezpečí výbuchu, nesmí být vystaveny přímému působení vlivu počasí.

 

Vort Press

Vort PressMalé radiální ventilátory Vort Press jsou určené k viditelné nebo zabudované montáži do stěny a do stropu pro odvod vzduchu z místností s relativně delším potrubím. Ventilátory mají motory s krytím IPX4 s možností připojení regulátoru. Ventilátory Vort Press jsou vybaveny gumovým těsněním na tlumení vibrací a zpětnou klapkou, zabraňující zpětnému proudění vzduchu.
 

Ariett

AriettMalé radiální ventilátory Ariett jsou určené k montáži na stěnu nebo strop pro odvod vzduchu z místností s relativně delším potrubím, například garáže, koupelny, toalety atd. Ventilátory dosahují díky profilu lopatek oběžného kola nízké hlučnosti a nízké spotřeby energie. Ventilátory Ariett jsou vybaveny kuličkovými ložisky, zpětnou klapkou pro zabránění zpětného proudění vzduchu a některé i časovým doběhem v rozsahu 3 až 20 minut.
 

Vort Quadro Evo

Vort Quadro EvoMalé radiální ventilátory Vort Quadro Evo jsou jedno dvou nebo tří otáčkové ventilátory určené pro odvod vzduchu z malých místností jako jsou koupelny, toalety apod. Ventilátory Vort Quadro Evo jsou vybaveny kuličkovými ložisky a proto můžou být namontován na stěnu i do stropu, dálší verze jsou rozšířeny např o časový doběh, senzor pohybu nebo senzor vlhkosti. Součástí dodávky je pouze ventilátor a čelní deska, instalační box se dodává samostatně. Instalační boxy se prodávají ve verzích pro montáž na stěnu, pro zapuštěnou montáž a pro zapuštěnou montáž s požární odolností 90 minut.
 

Helios ELS

Helios ELS

Malé radiální ventilátory ELS vynikají svým výkonem, tichým chodem, úsporným provozem a jsou vhodné pro odvětrání koupelen, WC, apod. Ventilátory se uplatní k odvětrání místností v panelových domech s výfukem do stupaček – mají výkon pro odvětrání až do 31. poschodí. Ventilátory ELS mají zabudovaný indikátor zanesení filtru – filtr lze čistit v myčce. Ventilátor se zabudovává pod omítku do pouzdra, které je odolné proti stříkající vodě a vyrábí se i v protipožárním provedení. Při výběru toho typu ventilátoru je nutné si vybrat také vhodné pouzdro ventilátoru a potřebné příslušenství.

 

ER

ER

Malé radiální ventilátory typu ER s čelním krytem a filtrem G2 jsou vyrobené z tvrzené plastu a jsou určeny pro odvětrávání koupelen, sprchových koutů a toalet v rodinných domech či bytových zástavbách. Ventilátory typu ER mají krytí IP X5. Radiální koupelnové ventilátory ER jsou určené pro zabudovanou montáž do zdi nebo stropu pomocí zapuštěného pouzdra, které není součástí ventilátorového dílu a nebo pro přisazenou montáž na zeď či strop.

Malé radiální ventilátory ER se dodávají v provedení : standardní jednootáčkové, se zpožděným před sepnutím (50 vteřin nebo 0 až 150 vteřin), s časovým doběhem (6, 15 nebo 24 min.), vlhkoměrem (hygrostat), fotobuňkou (senzor světla), intervalovým spouštěním, dvou a tříotáčkovým motorem a s dálkovým ovladačem.