Select your country
Ceny s DPH bez DPH
ZH188675

ZN063-ZIQ.GL.V7P3

nástěnný axiální ventilátor

Cena
Cena bez DPH: 63 664 Kč Cena s DPH: 77 033 Kč
3-4 týdny

ZN063-ZIQ.GL.V7P3 je nástěnný axiální ventilátor vyvinutý pomocí nejmodernější simulace proudění vzduchu CFD. Ventilátor je vhodný pro použití ve strojírenském průmyslu, v chlazení a klimatizaci, v systémových, energetických, ekologických a automobilových technologiích. Díky integrovaným vodícím lopatkám a krátkému difuzoru na straně výtlaku je dosaženo výrazné optimalizace výkonu a akustických hodnot.

Axiální ventilátor ZAplus-ECblue je vysoce odolný vůči korozi, je vybaven korozivzdornou tryskou z kompozitního materiálu. Ventilátor se vyznačuje vysokou rovnoměrností chodu a dlouhou životností díky dynamickému vyvážení oběžného kola ve dvou rovinách. Nástěnný ventilátor odpovídá normě ErP a splňuje mnoho certifikací včetně VDE, UL, CCC a CE. Výhodou ventilátoru je také snadná manipulace, jelikož není potřeba žádný obal.


Otáčky [min-1]1600
Průtok [m3/hod]22890
Průměr potrubí [mm]630
Příkon [W]3681
Napětí400V
Proud [A]6
Min. teplota [°C]-35
Max. teplota [°C]65
Krytí IPIP55
Hlučnost [dB(A)]93
Popis zboží

Axiální ventilátor ZAplus-ECblue je vybavený EC motorem a vyrábí se v nástěnném i potrubním provedení. Ventilátor má široké využití v různých odvětvích, především se využívá v chladících systémech a klimatizačních jednotkách, dále se využívá pro strojírenství, výrobní průmysl, v zemědělství, ve vozidlech hromadné dopravy, na lodích, v rekuperačních jednotkách a mnoho dalších.

Axiální ventilátor ZAplus se vyznačuje nízkými náklady na provoz a velmi nízkou hlučností díky bionickému designu lopatek a optimalizované ZAplus trysce. U ventilátoru ZAplus je možné zvýšit vzduchový výkon pomocí difuzoru ZAplus+. Ventilátor má srpovité profilované lopatky vyrobené z kompozitního materiálu nebo hliníku k docílení lepších vzduchových výkonů a nižšího hluku.

Ventilátor splňuje směrnici ErP 2015 a má mnoho dalších certifikací.

Oběžné kolo Ventilátor je vybaven oběžným kolem s designem FE2owlet s bionickým designem lopatek. Oběžné kolo je dynamicky vyvážené ve dvou rovinách.
Motor Ventilátor je vybaven ekonomickým EC motorem s vnějším rotorem s technologií ECblue s integrovaným řadičem optimalizovanou pro ventilátor.
Regulace otáček Regulace otáček se provádí změnou napětí 0-10V prostřednictvím regulátoru otáček.
Montáž Ventilátor je určen pro nástěnou montáž.
Směr otáčení Směr otáčení oběžného kola je znázorněn šipkou na skříni ventilátoru.
Parametry zboží
Hmotnost [kg] 38
Dostupnost 3-4 týdny
Výrobce Ziehl-Abegg
Typ zboží ventilátor
Provedení nástěnný
Min. teplota [°C] -35
Krytí IP IP55
Ke stažení
Návod k použití (.pdf) manual-z-a-ec-motor-cz.pdf
Katalogový list ds-z-a-ec-motor-cz.pdf
Recenze zboží