Select your country
Ceny s DPH bez DPH

ZAplus

 

ZAplus

Axiální ventilátory ZAplus s AC motory a ZAplus-ECblue s EC motory. Ventilátory mají široké využití v různých odvětvích především se využívají v chladících systémech a klimatizačních jednotkách dále se využívají pro strojírenství, výrobní průmysl, v zemědělství, ve vozidlech hromadné dopravy, na lodích, v rekuperačních jednotkách a mnoho dalších.

Ventilátory ZAplus se standardně dodávají ve velikostech 450 – 910 mm s objemovými průtoky až 36 500 m3/h a statickým tlakem až 420 Pa. Ventilátory se vyznačují nízkými náklady na provoz a velmi nízkou hlučností díky bionickému designu lopatek a optimalizované ZAplus trysce. Ventilátory mají velké využití také díky možnosti regulace otáček. U ventilátorů ZAplus je možné zvýšit jejich vzduchový výkon pomocí difuzoru ZAplus+. Ventilátory mají srpovité profilované lopatky vyrobené z kompozitního materiálu nebo hliníku k docílení lepších vzduchových výkonů a nižšího hluku.

K ventilátorům se dodává velká množství příslušenství: samočinná uzavírací klapka, ochranná mřížka, montážní sady atd.

Ventilátory jsou velice flexibilní díky velkému množství motorů, počtu pólů, nastavení úhlů lopatek,  možnostem určení, různým montážním možnostem a díky spoustě příslušenství.

Ventilátory splňují směrnici ErP 2015 a mají mnoho jiných certifikací.

Zašlete nám poptávku info@ventilatory.net nebo nás kontaktujte telefonicky: 417 565 655 Zaslat poptávku