Select your country
Ceny s DPH bez DPH
VF34020

VF3 40-20

filtr

Cena
Cena bez DPH: 744 Kč Cena s DPH: 900 Kč
1-2 týdny
Filtrační vložka VF3 je určena pro filtrační kazetu VFK a jedná se o filtr třídy G3. Filtrační vložka VF3 slouží pro zachytávání hrubých nečistot obsažených v dopravovaném vzduchu ve vzduchotechnických rozvodech. Maximální teplota přepravovaného vzduchu je 100°C. Filtrační vložka je netkaná, tepelně vyztužená textilie, která je vyrobena ze 100% polyesteru. Filtrační textilie je napnuta mezi hliníkovými výztuhami v přesném a odlehčeném rámu z plastu.

Max. teplota [°C]100
Rozměr potrubí [mm]400x200
Popis zboží
Montáž Kazeta s filtrační vložkou se montuje do vzduchotechnického potrubí vždy na začátek sestavy před výměníky, rekuperátory nebo ventilátory. Filtrační kazety musí být v potrubí nainstalovány tak, aby směr proudění vzduchu souhlasil s šipkou na skříni. Vodivé propojení nutno zajistit vějířovými podložkami z obou stran nejméně na jednom spoji. Odnímatelný kontrolní a servisní panel musí být snadno přístupný.
Materiály Filtrační kazeta VFK a připojovací příruby jsou vyrobené z galvanicky pozinkovaného plechu. Lištové připojovací příruby mají výšku 20 mm. Rám filtrační vložky a servisního panelu je utěsněn pryžovým těsněním.
Parametry zboží

Další informace

Dostupnost 1-2 týdny
Výrobce Remak
Typ zboží filtr
Materiály 0
Ke stažení