Select your country
Ceny s DPH bez DPH

FFowlet

 

FFowlet

Axiální ventilátory FFowlet s AC motory, FFowlet-ECblue s EC motory jsou ventilátory určené především pro zemědělský průmysl. Ventilátory mají široké využití v různých odvětvích, využívají se pro větrání a odvětrávání, chladící/klimatizační jednotky, v zemědělství a mnoho dalších. K ventilátorů FFowlet je možné jako příslušenství přidat trysku ZAplus, pro lepší vzduchový výkon ventilátoru.

Ventilátory FFowlet se standardně dodávají ve velikostech 500 – 910 mm s objemovými průtoky až 24 500 m3/h a statickým tlakem až 150 Pa. Ventilátory jsou speciálně navrženy do provozů s nízkými tlakovými ztrátami. Ventilátory mají srpovité profilované lopatky díky tomu dosahují ventilátory lepších vzduchových výkonů a nižšího hluku. Ventilátory mají velké využití také díky možnosti regulace otáček. Ventilátory jsou vybaveny třídou ochrany IP 55 a lopatky mají povrchovou úpravu pro extrémní podmínky.

K ventilátorům se dodává velká spousta příslušenství: samočinná uzavírací klapka, ochranná mřížka, montážní sady atd.

Ventilátory jsou velice flexibilní díky velkému množství motorů, počtu pólů, nastavení úhlů lopatek, možnostem určení, různým montážním možnostem a díky spoustě příslušenství.

Zašlete nám poptávku info@ventilatory.net nebo nás kontaktujte telefonicky: 417 565 655 Zaslat poptávku

novy