Select your country
Ceny s DPH bez DPH

Duovent compact RV

 

Duovent compact RV

Rekuperační jednotky Duovent Compact RV jsou určené k větrání komerčních prostor. Rekuperační jednotky Duovent Compact RV jsou vybaveny rotačním výměníkem pro přenos tepla a vlhkosti. Na přívodní i odvodní straně jsou rekuperátory vybaveny ventilátory s dozadu zahnutými lopatkami pro přívod i odvod vzduchu.  Motory jsou vysoce účinné IE4 EC motory s krytím IP 54. Jednotky jsou standardně vybaveny digitální regulací Minireg nebo Digireg dle konfigurace jednotky.

Rekuperační jednotky Duovent Compact RV jsou pouze na poptání a vyrábí se na zakázku dle Vašich individuálních požadavků a potřeb. V případě zájmu o některou z těchto jednotek prosím zašlete poptávku na náš email s vašimi požadavky, popř. nás kontaktujte telefonicky.

Rekuperační jednotky Duovent Compact RV mají rotační regenerační výměník. Rotační výměník může pracovat v rozmezí teplot -20 až 50 °C. Rotační regenerační výměník zajišťuje přenos tepla a vlhkosti zároveň nebo jen tepla.

 Jednotky jsou vybaveny filtry jak na přívodu čerstvého vzduchu, tak na odvodu aby nedocházelo k zanesení rotačního výměníku. Jednotky mohou být vybaveny filtry třídy G4 až F9. Výměna filtrů se provádí přes obslužná dvířka. Jednotku je možné doplnit o filtrační kazety s filtračními vložkami v případě nutnosti vícestupňové filtrace.

Jednotky jsou dle provedení vybaveny regulací Minireg nebo Digireg.

Jednotky v provedení pro venkovní, respektive střešní montáž se dodávají se stříškami z pozinkovaného ocelového plechu nebo lakovaného plechu a s podstavci. Dodávají se ve dvou variantách ROOFPACK A a ROOFPACK B. ROOFPACK B je určen k zabudování přímo do střešní konstrukce. K tomuto příslušenství lze připojit elektrické ohřívače, aby nedošlo k zamrznutí vodního výměníku při odstavení jednotky.

DUO-RV-MOUNT jsou protidešťové žaluzie (výfukové kusy) pro přívod IN i odvod vzduchu OUT, jsou vybavené sítem proti vniknutí ptactva a větších částic. Vyrobené jsou z pozinkovaného ocelového plechu na poptání je možné dodat s práškovým nástřikem.