Select your country
Ceny s DPH bez DPH

Elektrické ohřívače

Elektrické ohřívače

Elektrické ohřívače vzduchu jsou vzduchotechnická zařízení, používaná pro ohřev vzduchu ve vzduchotechnických rozvodech. Plášť a skříň ohřívačů vzduchu jsou vyrobeny z ocelového pozinkovaného plechu. Instalace a umístění elektrických ohřívačů vzduchu musí být bezpodmínečné provedeno v souladu s ČSN 33 2000-4-42 (IEC 364-4-42), kde se stanoví podmínky z hlediska ochrany před účinky tepla, před požárem, ochrany před popálením a ochrany proti přehřátí (a to včetně příslušných ochranných a bezpečnostních obvodů).

MBE

MBE
 

MBE R2

MBE R2Elektrické ohřívače typu MBE R2 jsou vzduchotechnická zařízení, používaná pro ohřev vzduchu ve vzduchotechnických rozvodech. Plášť a skříň ohřívačů jsou vyrobeny z ocelového pozinkovaného plechu. Instalace a umístění elektrických ohřívačů musí být bezpodmínečné provedeno v souladu s ČSN 33 2000-4-42 (IEC 364-4-42), kde se stanovují podmínky z hlediska ochrany před účinky tepla, před požárem, ochrany před popálením a ochrany proti přehřátí (a to včetně příslušných ochranných a bezpečnostních obvodů). Součástí ohřívačů jsou topné tyče, vyrobené z nerezové oceli, svorkovnice a dva na sobě nezávislé omezovače teploty, které zajišťují ve dvou stupních teplotní ochranu v souladu s ČSN 33 2000-4-42 (IEC 364-4-42).
 

IBE

IBEElektrické ohřívače typu IBE jsou vzduchotechnická zařízení, používaná pro ohřev vzduchu ve vzduchotechnických rozvodech. Plášť a skříň ohřívačů jsou vyrobeny z ocelového pozinkovaného plechu. Instalace a umístění elektrických ohřívačů musí být bezpodmínečné provedeno v souladu s ČSN 33 2000-4-42 (IEC 364-4-42), kde se stanovují podmínky z hlediska ochrany před účinky tepla, před požárem, ochrany před popálením a ochrany proti přehřátí (a to včetně příslušných ochranných a bezpečnostních obvodů). Součástí ohřívačů jsou topné tyče, vyrobené z nerezové oceli, svorkovnice a dva na sobě nezávislé omezovače teploty, které zajišťují ve dvou stupních teplotní ochranu v souladu s ČSN 33 2000-4-42 (IEC 364-4-42).
 

EO / EOS / EOSX

EO / EOS / EOSX

Elektrické ohřívače EO / EOS / EOSX jsou určeny pro ohřev vzduchu v jednoduchých teplovzdušných i složitých klimatizačních zařízeních. Jsou konstruovány pro přímou montáž do čtyřhranného vzduchotechnického potrubí. Ohřívače mohou pracovat v libovolné poloze, kromě polohy elektroinstalační skříně směrem dolů (možnost zatečení kondenzátu z potrubí). Vnější plášť ohřívače, plášť elektroinstalační skříně a připojovací příruby jsou vyráběny standardně z galvanicky pozinkovaného ocelového plechu. Topné tyče jsou vyrobeny z nerezavějící oceli. Ideální je vždy nasazení s dalšími prvky stavebnicového systému Vento, které zaručují vzájemnou kompatibilitu, vyváženost parametrů, bezpečnost a hospodárnost provozu. Krytí je IP40, přípustná teplota vzduchu je -25°C až 40°C.

 

CB

CBElektrické ohřívače do kruhového potrubí CB jsou vzduchotechnická zařízení, používaná pro ohřev vzduchu ve vzduchotechnických rozvodech. Ohřívače CB je možné instalovat do horizontální nebo vertikální polohy. Maximální výstupní teplota je 50 °C. Minimální průtok vzduchu je daný minimální rychlostí vzduchu 1,5 m/s.
 

CBM

CBMElektrické ohřívače do kruhového potrubí CBM s vestavěnou regulací topného výkonu jsou vzduchotechnická zařízení, používaná pro ohřev vzduchu ve vzduchotechnických rozvodech. Maximální teplota výstupního vzduchu je 40°C. Ohřívače jsou vybaveny vestavěnou ochranou proti přehřátí s ručním restartem. Požadovaná teplota se nastavuje na vnějším krytu ohřívačů CBM. Minimální průtok vzduchu je daný minimální rychlostí vzduchu 1,5 m/s.
 

RB

RBPotrubní elektrické ohřívače RB jsou určené do čtyřhranného potrubí k ohřevu vzduchu o výstupní maximální teplotě 50 °C s minimální rychlostí vzduchu 1,5 m/s. Ohřívače RB jsou vyrobeny z Aluminium Zinku a topné spirály z nerez oceli. Čtyřhranné ohřívače RB jsou vybaveny dvěma bezpečnostními termostaty s ručním restartem (nastavený na 120 °C) a automatickým restartem (nastavený na 60 °C).
 

RBM

RBMPotrubní elektrické ohřívače RBM včetně vestavěné regulace topného výkonu jsou určené k montáži do čtyřhranného potrubí. Ohřívače s regulací RBM slouží k ohřevu vzduchu o maximální výstupní teplotě 40 °C s minimální rychlostí vzduchu 1,5 m/s. Čtyřhranné ohřívače RBM jsou vybaveny dvěma bezpečnostními termostaty s ručním restartem (nastavený na 120 °C) a automatickým restartem (nastavený na 60 °C). Ohřívače RBM jsou vyrobeny z Aluminium Zinku a topné spirály z nerez oceli.
 
novy