Select your country
Ceny s DPH bez DPH

Kapsové filtry

Kapsové filtry

Kapsové filtry jsou vyrobeny z moderních filtračních materiálů, které dosahují vysoké zádržné kapacity prachových částic do standardní tlakové ztráty. Vysoká zádržná kapacita prodlužuje životnost filtru a ekonomičnost provozu. Maximální využití filtrační plochy zajišťují distanční splinty v jednotlivých článcích filtru. Filtrační materiál je standardně uložen do vysokopevnostního plastového nebo kovového rámu s dřevěnými nebo kovovými separátory. Třídy filtrace: G3, G4, M5, F7, F9 a další.

KS PAK

KS PAK

Kapsové filtry KS PAK jsou vyrobené ze syntetických vláken s plastovým rámečkem a dřevěnými separátory s třídou filtrace G4, M5, F7 nebo F9. Filtry KS PAK 35 se používají jako předfiltry nebo hlavní filtry ve větracích a klimatizačních zařízeních. Na poptání lze dodat filtry s pozinkovaným rámečkem a kovovými separátory.

 

BFK

BFK

Kapsové filtry BFK jsou určeny do filtračních kazet FFK. Filtry BFK jsou třídy G3, F5 a F7 s plastovým rámečkem.

 

BFR

BFRKapsové filtry BFR jsou určeny do filtračních kazet FFR/S. Filtry BFR jsou třídy G3, F5, F7 s plastovým rámečkem.
 

KF3 / KF5 / KF7

KF3 / KF5 / KF7

Kapsové filtry KF3, KF5 a KF7 s třídou filtrace G3, M5 a F7 jsou určené pro vsazení do filtračních kazet KFD. Kapsové filtry KF3, KF5 a KF7 se používají v různě náročných aplikacích, od fltrace hrubších nečistot až po filtraci jemných prachových částic.

 

MFR

MFR

Kapsové filtry MFR jsou určené pro filtrační kazety MFL/F. Kapsové filtry MFR jsou třídy filtrace G3 / M5 / F7.

 

IFR

IFR

Náhradní kapsové filtry IFR jsou určené pro filtrační boxy IFL. Filtry IFR jsou třídy G3 / M5 / F7 . Doporučená koncová tlaková ztráta pro výměnu filtru je 300 Pa.

 

BFT

BFT

Kapsové filtry BFT pro větrací jednotky Topvex s třídou filtrace G3 / M5 / F7.

 

BFRO

BFRO

Kapsové filtry BFRO pro větrací jednotky Rotovex s třídou filtrace G3 / M5 / F5 / F7.

 

BFTA

BFTA

Kapsové filtry BFTA pro větrací jednotky TA s třídou filtrace G3 / M5 / F7.

 

BF / PF Save

BF / PF SavePřívodní a odvodní filtry pro rekuperační jednotky SAVE VSR a SAVE VTR. Třída filtrací je dle typu G3, M5 nebo F7.
 

BFVR / PFVR

BFVR / PFVR

Přívodní a odvodní kapsové a panelové filtry s třídami filtrace G3, F5 a F7 jsou určeny pro přívod a odvod vzduchu pro větrací rekuperační jednotky VR.

 

BFVX / PFVX

BFVX / PFVX

Kapsové filtry pro rekuperační větrací jednotky typu VX. Kapsové filtry BFVX / PFVX slouží pro přívod a odvod vzduchu, třída filtrace G3, G5 a F7.

 

BFM

BFM

Kapsové filtry BFM pro větrací jednotky MAXI s třídou filtrace G3 / M5 / F7.

 
novy