Select your country
Ceny s DPH bez DPH
PHZE2000500400

PHZE 2000x500 400

protihluková

Cena
Cena bez DPH: 15 921 Kč Cena s DPH: 19 264 Kč
1-2 týdny

Protihlukové žaluzie PHZE slouží k útlumu hluku šířícího větracími otvory z prostorů zatíženým hlukem do vnějšího prostředí. Nejčastěji se protihlukové žaluzie používají ve strojovnách, kompresorovnách a podobně hlučných výrobních prostorech. Panely protihlukové žaluzie jsou vyplněny akusticky absorpční hmotou s děrovaným plechem pro maximální pohlcení hluku. Protihlukové žaluzie jsou standardně vybaveny sítí proti hmyzu či drobným živočichům.


Rozměr potrubí [mm]2000x500
Popis zboží
Protihlukové žaluzie PHZE se nejčastěji používají pro útlum vzduchotechnického potrubí, v kompresorovnách, strojovnách a dalších hlučných výrobních prostorech. Hloubku protihlukové žaluzie lze vybrat ze 4 dodávaných rozměrů (200, 300, 400 a 600 mm) dle požadovaného útlumu. Díky protihlukové žaluzii docílíte výrazného snížení hluku až o 20 dB na 400 mm instalační hloubky.
Montáž Protihlukové žaluzie PHZE jsou určené pro montáž přímo do vzduchotechnického potrubí nebo na fasádu, případně je možné osadit pozedním rámem.
Materiály Protihlukové žaluzie PHZE se standardně dodávají z pozinkovaného plechu, na dotaz je možné dodat v práškově lakovaném plechu v barvách RAL, nerezu, hliníku, mosazi, mědi, atd. Rám protihlukové žaluzie se skládá ze samostatných ohýbaných ocelových profilů.
Parametry zboží

Další informace

Dostupnost 1-2 týdny
Výrobce Stavoklima
Provedení protihluková
Materiály 0
Ke stažení
Katalogový list phze-katalogovy-list-cz.pdf