Select your country
Ceny s DPH bez DPH
HCFT6900HX

HCFT/6-900 H-X

axiální ventilátor

Cena
Cena bez DPH: 0 Kč Cena s DPH: 0 Kč
4-6 týdnů

HCFT/6-900 H-X je nástěnný axiální ventilátor určený k montáži na zeď. Ventilátor je vhodný pro vzduchotechnické a průmyslové aplikace, kde se s výhodou uplatní nízká hlučnost a velký průtok vzduchu. Axiální nástěnný ventilátor HCFT/6-900 H-X je možno instalovat ve vodorovné i svislé poloze. Regulace otáček se provádí pomocí frekvenčního měniče. Ventilátor je určen k odvodu vzduchu směrem ven – směr proudění vzduchu od motoru k oběžnému kolu.


Otáčky [min-1]955
Průtok [m3/hod]31720
Průměr potrubí [mm]900
Příkon [W]2202
Napětí230/400V
Proud [A]7.1
Max. teplota [°C]40
Hlučnost [dB(A)]78
Popis zboží
Skříň Skříň ventilátoru je vyrobena z ocelového plechu, opatřena černým lakem, montážní konzoly a šrouby jsou galvanicky pokoveny.
Oběžné kolo Oběžné kolo ventilátoru je vyrobeno z termoplastu ze skelnými vlákny s natočením lopatek standardně 32° nebo 34°. Oběžné kolo je staticky a dynamicky vyváženo.
Motor Motor je asynchronní se statorem vybaveným chladícími žebry a opatřen černým lakem. Vybaven je ložisky s tukovou náplní na dobu životnosti a tepelnou ochranou vinutí. Pracovní teplota -40 C° až +70 C°. Třída izolace F, krytí IP65.
Regulace otáček Regulace otáček se provádí pomocí frekvenčních měničů.
Svorkovnice Svorkovnice je umístěna na motoru ventilátoru, vyrobena je z černého plastu.
Montáž Montáž ventilátoru je možná v každé poloze osy motoru. Skříň nesmí přenášet mechanické namáhání ze stavební konstrukce.
Směr otáčení Směr otáčení je možné měnit. Se standardním oběžným kolem klesne při opačném smyslu otáčení průtok o cca 30%. U nástěnného provedení je standardně průtok vzdušniny od motoru k oběžnému kolu.
Parametry zboží
Hmotnost [kg] 56
Dostupnost 4-6 týdnů
Výrobce Soler & Palau
Typ zboží ventilátor
Ke stažení
Návod k použití (.pdf) manual-hcfb-hcft-global.pdf
Katalogový list ds-hcft-900-cz.pdf
Recenze zboží