Select your country
Ceny s DPH bez DPH
RU139773

EL 400 EC 10

potrubní diagonální ventilátor

Cena
Cena bez DPH: 46 498 Kč Cena s DPH: 56 263 Kč
2-3 týdny
Potrubní diagonální ventilátor EL 400 EC 10 je svou konstrukcí určený pro kuchyňské provozy a instalaci přímo do potrubí, vyrobený z hliníku. Diagonální tichý ventilátor Etaline EC díky trojrozměrné konstrukci lopatek dosahuje skvělé účinnosti ve své třídě. Výkonný potrubní ventilátor s diagonálním oběžným kolem se statorem zajišťuje vysoký průtok vzduchu a nízkou hlučnost. Součástí ventilátoru je montážní konzole.

Otáčky [min-1]3310
Průtok [m3/hod]8120
Proud [A]9.59
Příkon [W]2104
Napětí230V
Max. teplota [°C]80
Hlučnost [dB(A)]92
Třída izolaceF
Popis zboží
Skříň Skříň ventilátoru je vyrobena z hliníku, vybavena montážní konzolí.
Oběžné kolo Diagonální oběžné kolo se statorem zajišťuje vysoký průtok vzduchu a nízkou hlučnost. Díky trojrozměrné konstrukci lopatek oběžného kola dosahuje jedné z nejvyšších účinností ve své třídě.
Motor Bezúdržbový a energeticky úsporný EC motor vybaven kuličkovými ložisky, ochranou proti vlhkosti a interním elektronickým sledováním teploty. Motor je oddělen od proudu vzduchu, aby nedocházelo k jeho zanášení nasávanými mastnotami. Včetně EC ovladače.
Svorkovnice Připojovací kabel je vyveden z boku ventilátoru.
Montáž Montáž ventilátoru je možná v libovolné poloze. Pokud je ventilátor umístěn na konci potrubní trasy, měl by být vybaven ochrannou mřížkou na volném konci. Pro zabránění přenosu chvění v potrubní trase se doporučuje při instalaci použít pružné manžety.
Regulace otáček Regulace otáček ventilátoru s EC motorem se provádí plynule pomocí potenciometru.
Parametry zboží

Další informace

Dostupnost 2-3 týdny
Typ zboží ventilátor
Provedení potrubní
Výrobce Ruck
Třída izolace F
Ke stažení
Návod k použití (.pdf) el_e_d_ec_manual.pdf