Select your country
Ceny s DPH bez DPH
EKP7040L

EKP 70-40 L

eliminátor kapek

Cena

Běžná cena: 5 308 Kč 6 423 Kč

Special Price Cena bez DPH: 4 512 Kč Cena s DPH: 5 459 Kč

1-2 týdny

Eliminátor kapek EKP 70-40 L je určený pro odlučování kondenzovaných kapek ze vzduchu ve větracích a klimatizačních zařízení. Eliminátor kapek je nejefektivnější v proudu vzduchu za chladičem nebo rekuperátorem a je dimenzovaný pro přímou montáž do čtyřhranného vzduchotechnického potrubí. Plášť eliminátoru kapek EKP 70-40 L je vyroben z pozinkovaného plechu s izolací proti kondenzaci vlhkosti. Eliminátor kapek je vybavený izolovanou vanou pro odvod kondenzátu. Odlučovaný vzduch nesmí obsahovat vláknité, pevné, lepivé a agresivní příměsi. Vzduch nesmí obsahovat chemické látky, které způsobují korozi nebo narušující zinek.


Max. teplota [°C]50
Rozměr potrubí [mm]700x400
Popis zboží
Montáž Eliminátory mohou být nainstalovány pouze v poloze, která umožní odtok kondenzátu (vanou dolu). Eliminátor je nejefektivnější v proudu vzduchu za chladičem nebo rekuperátorem. Spoje v potrubí doporučujeme provést vodotěsně.
Materiály Plášť eliminátoru kapek EKP je vyroben z pozinkovaného plechu s izolací proti kondenzaci vlhkosti. Eliminátory kapek se standardně dodávají v provedení levém při pohledu ve směru proudění vzduchu a jsou vybaveny izolovanou vanou pro odvod kondenzátu.
Parametry zboží
Hmotnost [kg] 35.6
Dostupnost 1-2 týdny
Výrobce Remak
Typ zboží eliminátor kapek
Rozměr potrubí [mm] 700x400
Ke stažení
Recenze zboží