Select your country
Ceny s DPH bez DPH

Digestoře

Digestoře

Digestoře, odsavače par, zajišťují zejména minimalizaci zápachu vznikajícího při přípravě jídel a měli by být součástí každé kuchyně. V základní nabídce najdete digestoře komínové, vestavné, podskříňkové či výsuvné, které svým provedení najdou uplatnění v každém interiéru. Nejčastěji se odvod odsávaného vzduchu vyvede pomocí potrubí mimo objekt nebo do stoupaček. Moderní technologie nabízí variantu, kdy od digestoře nemusí být vedeno potrubí, ale pomocí aktivního uhlíkového filtru se odsávaný vzduch pročistí a vrátí zpět do prostoru kuchyně – tzv. režim recirkulace. 

Komínové digestoře | Vestavné digestoře | Podskříňkové digestoře | Výsuvné digestoře

Komínové digestoře

Komínové digestoře

V současné době nejprodávanější druh digestoří - vytvářejí dominantu kuchyně, mají vysokou užitnou a dekorační hodnotu. Vyrábějí se v mnoha tvarových a barevných variantách. Velmi moderní jsou kombinace nerezu a skla či umělého kamene Corianu. Komínové digestoře se hodí do většiny kuchyní, zavěšují se na zeď nad varnou desku či plynový hořák. Vhodné jsou pro všechny typy kuchyní.

 

Vestavné digestoře

Vestavné digestoře

Vestavné digestoře se dají zabudovat do každé kuchyňské linky, takže nenarušují vzhled Vaší kuchyně. Většina vestavných digestoří je možné provozovat v režimu recirkulace nebo v režimu odtahu. Ideální řešení do kuchyní menších rozměrů.

 

Podskříňkové digestoře

Podskříňkové digestoře

Podskříňkové digestoře jsou nejpoužívanějším typem odsavačů par v českých domácnostech. Většinu těchto digestoří je možné provozovat v režimu recirkulace nebo v režimu odtahu. Ideální řešení do kuchyní menších rozměrů.

 

Výsuvné digestoře

Výsuvné digestoře

Výsuvné digestoře se dají zabudovat do každé kuchyňské linky, takže nenarušují vzhled Vaší kuchyně. Většinu výsuvných digestoří je možné provozovat v režimu recirkulace nebo v režimu odtahu. Pokud není digestoř v provozu, je z velké části ukryta v kuchyňské skříňce. Ideální řešení do kuchyní menších rozměrů.