Select your country
Ceny s DPH bez DPH

Sahara Maxx

Sahara Maxx

Teplovzdušné jednotky Sahara Maxx slouží k vytápění, chlazení, větrání nebo filtraci vzduchu a používají se v průmyslových, skladových, prodejních a výstavních prostorách. Vytápěcí jednotky Sahara Maxx jsou dostupné v pěti velikostech se 4 výkonovými řadami.

Specifické vlastnosti vytápěcích jednotek a velká škála příslušenství (žaluzie, dýzy, anemostaty), poskytují záruku nejúčinnějšího a nejlevnějšího řešení.

Horkovzdušné jednotky Sahara Maxx jsou vybaveny AC nebo EC motory, montáž je podstropní nebo nástěnná.

Teplovzdušné ventilátory Sahara Maxx se dodávají ve 2 designových provedení skříně Comfort a Industry a podle typu použitého média a oblasti použití jsou vyvinuty v 6-ti typových řadách HN, HS, HX, HD, HE, HG.

Zašlete nám poptávku info@ventilatory.net nebo nás kontaktujte telefonicky: 417 565 655 Zaslat poptávku

Sahara Maxx HB

Sahara Maxx HB

Vytápěcí jednotky Sahara Maxx HB (Basic) jsou určeny k vytápění a jsou instalovány v průmyslových, skladových, prodejních i výstavních prostorách.

Teplovzdušný ventilátor Sahara Maxx HB s vodním ohřevem je oběhová jednotka vybavena s teplovodním výměníkem Cu/Al (max. 130 °C, 1,6 MPa).

Opláštění výměníku je v provedení „Industry“ z lakovaného ocelového plechu v barvě RAL 7000. Teplovzdušná jednotka je vybavena axiálním ventilátorem s AC nebo EC motorem s vnějším rotorem a integrovanou ochrannou mřížkou. Jako příslušenství je možné dodat závěsy či ovládací skříně.

Vytápěcí jednotky SAHARA Maxx HB jsou určeny pro teploty +40 °C, to znamená v normálním prostředí dle ČSN 33 2000-1 ed. 2 a dle ČSN EN 60 721-3-3. Krytí je IP54 dle ČSN EN 60 529. Katalogový list výrobní řady: Sahara Maxx HB.pdf.

 

Sahara Maxx HD

Sahara Maxx HD

Vytápěcí teplovodní jednotky Sahara Maxx HD jsou určené pro vytápění nebo filtrování vzduchu a instalují se v průmyslových, skladových, prodejních a výstavních halách.

Teplovzdušné jednotky Sahara Maxx HD jsou vybaveny radiálními ventilátory s EC motorem s optimalizovanou sací dýzou, která výrazně snižuje hlukové parametry.

Na dotaz je možné dodat příslušenství jako jsou filtrační komory, směšovací komory, střešní hlavice, protidešťové žaluzie, vzduchotechnické potrubní prvky, závěsy a konzole či ovládací skříně s příslušnými čidly.

Teplovzdušné ventilátory Sahara Maxx HD jsou vhodné pro teploty do +40 °C. Katalogový list výrobní řady: Sahara Maxx HD.pdf.

 

Sahara Maxx HE

Sahara Maxx HE

Vytápěcí elektrické jednotky Sahara Maxx HE slouží k větrání, vytápění nebo filtraci vzduchu a jsou určeny pro montáž v průmyslových, skladových, prodejních i výstavních prostorech při teplotě od -5 °C do +40 °C. Teplovzdušné jednotky Sahara Maxx HE mají krytí IP42.

Vytápěcí elektrické jednotky Sahara Maxx HE je možné dodat s ventilátory se zahnutými lopatkami (označení V) nebo s ventilátory se širokými lopatkami (A,B).

Na dotaz je možné dodat filtry, směšovací komory, příslušenství na straně sání (dýzy, uzavírací klapky, pružné nástavce atd.). Vytápěcí jednotky Sahara Maxx HE se instalují jako podstropní montáž nebo nástěnná montáž.

Teplovzdušné jednotky jsou vhodné pro podstropní nebo nástěnnou montáž. Katalogový list výrobní řady: Sahara Maxx HE.pdf.

 

Sahara Maxx HG

Sahara Maxx HG

Vytápěcí plynové jednotky Sahara Maxx HG se používají v průmyslových, skladovacích, prodejních a výstavních prostorách, to znamená v prostředí chráněném proti povětrnostním vlivům. Ve všech prostředích, které vyžadují použití uzavřeného spotřebiče mohou být teplovzdušné ventilátory Sahara Maxx HG vybaveny přívodem venkovního vzduchu pro proces spalování (možno použít koaxiální komínový systém).

V prostorách, kde hrozí nebezpečí podtlaku je bezpodmínečně nutné použít jednotku ve verzi uzavřený spotřebič.

Vytápěcí plynové jednotky Sahara Maxx HG mohou být na dotaz doplněny o příslušenství (trubkový výměník s jeho opláštěním, plynový hořák pro ohřev výměníku, výdechové žaluzie a mnoho dalšího).

Teplovzdušné plynové jednotky Sahara Maxx HG se instalují jako nástěnná nebo podstropní montáž. Katalogový list výrobní řady: Sahara Maxx HG.pdf.

 

Sahara Maxx HN

Sahara Maxx HN

Teplovzdušné jednotky Sahara Maxx HN slouží k vytápění, chlazení nebo filtraci vzduchu a jsou vhodné pro montáž do průmyslových, skladových, prodejních a výstavních prostorů. Vytápěcí jednotky Sahara Maxx HN (vodní a parní) jsou vhodné pro teploty do +40 °C.

Teplovzdušné jednotky Sahara Maxx HN je možné vybavit čtyřmi druhy teplovodních výměníků z materiálů – Cu/Cu (topná voda – PWW nebo chladící voda PKW), Cu/Al (topná voda – PWW nebo chladící voda PKW), Fe/Fe ZN (topná voda – PHW) a Fe/Fe Zn (pára).

Dále pak je možné teplovzdušné jednotky vybavit ventilátorem se zahnutými lopatkami (určen pro zvýšené tlakové a hlukové požadavky) nebo ventilátorem se širokými lopatkami (určen pro normální tlakové a hlukové požadavky).

Montáž vytápěcích jednotek Sahara Maxx HN je buď nástěnná nebo podstropní. Katalogový list výrobní řady: Sahara Maxx HN.pdf.

 

Sahara Maxx HS

Sahara Maxx HS

Teplovzdušné jednotky s vodním ohřevem Sahara Maxx HS slouží k vytápění nebo filtraci vzduchu a jsou instalovány v průmyslových, skladových, prodejních i výstavních prostorách. Na dotaz je možné dodat příslušenství k vytápěcím jednotkám jako jsou například filtry, směšovací komory, prvky na strany sání vzduchu, závěsy a ovládací skříně s příslušnými čidly.

Vytápěcí jednotky Sahara Maxx HS v nerezovém provedení jsou určeny pro prostředí při teplotě do +40 °C. Teplovzdušné ventilátory Sahara Maxx HS se dodávají s axiálním ventilátorem se širokými lopatkami dále pak může být vytápěcí jednotka oběhová nebo směšovací. Katalogový list výrobní řady: Sahara Maxx HS.pdf.

 

Sahara Maxx HX

Sahara Maxx HX

Teplovzdušné jednotky s vodním ohřevem Sahara Maxx HX jsou určené do prostředí s nebezpečím výbuchu (Zóna 1) a jsou konstruovány k topení, chlazení, větrání a filtraci oběhového a vnějšího (venkovního) vzduchu průmyslových a skladových prostorů. Na dotaz je možné dodat následující příslušenství k horkovzdušným ventilátorům – kapsové filtry, směšovací komory a další příslušenství na sání, závěsy, ovládací skříně atd..

Vytápěcí jednotky Sahara Maxx HX v zajištěném provedení jsou označeny II 2G c IIB T4/T3. Katalogový list výrobní řady: Sahara Maxx HX.pdf.

 
novy