Select your country
Ceny s DPH bez DPH

RFC / RFE

RFC / RFE

Radiální nízkotlaké a středotlaké ventilátory RFC/RFE jsou určeny do průmyslových prostor, občanské výstavby apod. Ventilátory RFC/RFE jsou jednostranně sací ventilátory s přímým pohonem elektromotorem s krytím IP55. Teplota dopravovaného vzduchu může být od -30 až do 85 °C, ale teplota okolí musí být od -30 do 40 °C kvůli elektromotoru.

RFC

RFCRadiální nízkotlaké ventilátory RFC jsou určeny do průmyslových prostor, občanské výstavby apod. Ventilátory RFC jsou jednostranně sací ventilátory s přímým pohonem elektromotorem s krytím IP55. Teplota dopravovaného vzduchu může být od -30 až do 85 °C, ale teplota okolí musí být od -30 do 40 °C kvůli elektromotoru.
 

RFE

RFERadiální středotlaké ventilátory RFE jsou určeny do průmyslových prostor, občanské výstavby apod. pro odvětrání relativně delších vzduchovodů s větší tlakovou ztrátou. Ventilátory RFE jsou jednostranně sací ventilátory s přímým pohonem elektromotorem s krytím IP55. Teplota dopravovaného vzduchu může být od -30 až do 85 °C, ale teplota okolí musí být od -30 až do 40 °C kvůli odolnosti elektromotoru.
 

RFC-RFE PV

RFC-RFE PVPružné připojení RFC-RFE PV je určeno pro montáž ventilátorů RFC a RFE do čtyřhranného potrubí na stranu výtlaku.
 

RFC-RFE PVS

RFC-RFE PVSPružné připojení RFC-RFE PVS je určeno pro montáž ventilátorů RFC a RFE do kruhového potrubí na stranu sání.
 

RFC-RFE PD

RFC-RFE PDPodstavné desky RFC-RFE PD Z jsou určeny k montáži ventilátorů RFC a RFE na betonové podklad. Desky PD jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu.
 

SMO

SMOStříšky motorů RFC-RFE SMO jsou doporučené kryty pro ventilátory RFC a RFE, které zabraňují vniknutí mechanických částic do motoru.
 

RFC-RFE MS

RFC-RFE MSKrycí mřížky RFC-RFE MS jsou určeny na ventilátory RFC a RFE pro montáž na stranu sání, není ventilátor připojen na potrubí.
 

RFC-RFE NA1

RFC-RFE NA1Nástavce na sací otvory RFC-RFE NA1 jsou určeny pro ventilátory RFC a RFE.
 

RFC-RFE NA2 (NA3)

RFC-RFE NA2 (NA3)Krycí mřížky na výtlak ventilátorů RFC-RFE NA2/NA3 jsou určeny pro ventilátory RFC a RFE.
 

RFC-RFE KM

RFC-RFE KMKryty motorů RFC-RFE KM jsou určeny pro montáž ventilátorů RFC a RFE do venkovního prostředí, kde jsou vystaveny povětrnostním vlivům.