Select your country
Ceny s DPH bez DPH

RFC / RFE

RFC / RFE

Radiální nízkotlaké a středotlaké ventilátory RFC/RFE jsou určeny do průmyslových prostor, občanské výstavby apod. Ventilátory RFC/RFE jsou jednostranně sací ventilátory s přímým pohonem elektromotorem s krytím IP55. Teplota dopravovaného vzduchu může být od -30 až do 85 °C, ale teplota okolí musí být od -30 do 40 °C kvůli elektromotoru.

RFC

RFC

Radiální nízkotlaké ventilátory RFC jsou určeny do průmyslových prostor. Ventilátory RFC jsou určené pro odvětrání kratších vzduchovodů s menší tlakovou ztrátou. Ventilátory RFC jsou jednostranně sací ventilátory s přímým pohonem elektromotorem s krytím IP55. Teplota dopravovaného vzduchu může být od -30 až do 85 °C, ale teplota okolí musí být od -30 do 40 °C kvůli elektromotoru.

 

RFE

RFE

Radiální středotlaké ventilátory RFE jsou určeny do průmyslových prostor. Ventilátory RFE jsou určené pro odvětrání relativně delších vzduchovodů. Ventilátory RFE jsou jednostranně sací ventilátory s přímým pohonem elektromotorem s krytím IP55. Teplota dopravovaného vzduchu může být od -30 až do 85 °C, ale teplota okolí musí být od -30 až do 40 °C kvůli odolnosti elektromotoru.

 

RFC-RFE PV

RFC-RFE PV

Pružné připojení RFC-RFE PV je určeno pro montáž ventilátorů RFC a RFE do čtyřhranného potrubí na stranu výtlaku.

 

RFC-RFE PVS

RFC-RFE PVS

Pružné připojení RFC-RFE PVS je určeno pro montáž ventilátorů RFC a RFE do kruhového potrubí na stranu sání.

 

RFC-RFE PD

RFC-RFE PD

Podstavné desky RFC-RFE PD jsou určeny k montáži ventilátorů RFC a RFE na betonový podklad.

 

SMO

SMO

Stříšky motorů RFC-RFE SMO jsou doporučené kryty pro ventilátory RFC a RFE, které zabraňují vniknutí mechanických částic do motoru.

 

RFC-RFE MS

RFC-RFE MS

Krycí ochranné mřížky RFC-RFE MS jsou určeny na ventilátory RFC a RFE pro montáž na stranu sání, není-li ventilátor připojen na potrubí.

 

RFC-RFE NA1

RFC-RFE NA1

Nástavce / přechodová kolena na sací otvory RFC-RFE NA1 jsou určeny pro ventilátory RFC a RFE.

 

RFC-RFE NA2 (NA3)

RFC-RFE NA2 (NA3)Krycí mřížky na výtlak ventilátorů RFC-RFE NA2/NA3 jsou určeny pro ventilátory RFC a RFE.
 

RFC-RFE KM

RFC-RFE KM

Kryty motorů RFC-RFE KM jsou určeny pro montáž ventilátorů RFC a RFE do venkovního prostředí, kde jsou vystaveny povětrnostním vlivům.

 
novy