Select your country
Ceny s DPH bez DPH
SP179203090

TGT/6-1000-6/-5,5 Ex

nevýbušný potrubní axiální ventilátor

Cena
Cena bez DPH: 0 Kč Cena s DPH: 0 Kč
na dotaz

Ventilátory typu TGT/..EX jsou axiální nevýbušné ventilátory v zajištěném provedení "ex", určené k montáži do kruhového potrubí. Ventilátory jsou určeny k dopravě vzduchu bez mechanických částic, které by mohly způsobit abrazi nebo nevyváženost oběžného kola. Nastavení úhlu listů oběžného kola je provedeno výrobcem a nesmí být měněno. Ventilátory typu TGT/..EX jsou určeny pro prostředí ZÓNA 1 podle ČSN EN 60079-14/7.98 (dříve SNV 2). Nesmí být vystaveny přímému vlivu počasí. Ventilátory je třeba skladovat v krytém a suchém skladu. Ventilátory jsou vyráběny v systému jakosti ISO 9001.


Otáčky [min-1]950
Proud [A]11.9
Výkon [W]5500
Napětí400V
Průměr potrubí [mm]1000
Max. teplota [°C]70
Krytí IPIP55
Popis zboží
Skříň

Skříň ventilátoru je pozinkovaná, svařena z ocelového plechu s přírubami do kruhového potrubí. Provozní teplota je -20°C až +40 °C. Motor leží v proudu vzdušniny.

Oběžné kolo

Oběžné kolo ventilátoru je vyrobeno ze slitiny a je staticky i dynamicky vyváženo. Nastavení úhlu listů oběžného kola je provedeno výrobcem a nesmí být měněno.

Motor

Motor ventilátoru je asynchronní s kotvou nakrátko. Izolace motoru je třídy F, krytí motoru je IP55. Kuličková ložiska jsou uzavřená s tukovou náplní na celou dobu životnosti. Uvedený rozměr délky ventilátoru je informativní. Přesné rozměry na vyžádání.

Směr otáčení

Směr průtoku vzduchu je od oběžného kola k motoru.

Svorkovnice

Svorkovnice je umístěna na motoru nebo na skříni ventilátoru a je v nevýbušném provedení.

Hluk

Hluk emitovaný ventilátorem je uveden na charakteristikách ventilátoru. Odečtením korekce od hodnoty akustického výkonu [dB(A)] uvedeném ve výkonových charakteristikách ventilátoru v jednotlivých zónách se získá hodnota aku

Montáž

Montáž těchto ventilátorů je možná v každé poloze osy motoru. Skříň nesmí přenášet mechanické namáhání z potrubních rozvodů, je tedy nutné použít pružné připojení k potrubí.

Regulace otáček

Ventilátor nelze elektricky ani elektronicky regulovat.

Parametry zboží

Další informace

Dostupnost na dotaz
Výrobce Soler & Palau
Typ zboží ventilátor
Provedení nevýbušný, potrubní
Krytí IP IP55
Ke stažení