Select your country
Ceny s DPH bez DPH
SP179100480

TGT/4-1000-9/-22

potrubní axiální ventilátor

Cena
Cena bez DPH: 210 733 Kč Cena s DPH: 254 987 Kč
na dotaz

Ventilátory TGT a CGT jsou potrubní axiální ventilátory s nastavitelným úhlem stoupání lopatek. Všechny základní modely jsou k dispozici s třífázovými motory ve čtyř a šestipólovém provedení. Průtok přepravovaného vzduchu se pohybuje od 10.000 do 120.000 m3 za hodinu. Směr průtoku vzduchu je od oběžného kola k motoru. Plášť ventilátorů TGT s přírubami pro kruhové potrubí je vyroben z válcovaného plechu z ušlechtilé oceli, s povrchovou úpravou galvanickým pokovením. Ventilátory CGT jsou vybaveny hlukově izolovanou skříní z pozinkovaného plechu opatřenou přírubami pro hranaté potrubí. Všechny modely typové řady ventilátorů TGT a CGT jsou k dispozici s oběžným kolem s 3, 6 nebo 9 lopatkami s nastavitelným úhlem stoupání. (Nutno objednat ve výrobě). Kompletní sestava oběžného kola umožňuje zcela přesnou volbu průtoku a tlaku. Všechna oběžná kola jsou vyrobena tlakovým odléváním z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Motory ventilátorů nelze regulovat. Ventilátory jsou určeny k dopravě vzduchu bez mechanických částic, které by mohly způsobit abrazi nebo nevyváženost oběžného kola ventilátoru. Ventilátory TGT a CGT jsou určeny pro prostory bez nebezpečí výbuchu, nesmí být vystaveny přímému působení vlivu počasí. Jsou určeny pro vzduch o teplotě do 70°C.


Otáčky [min-1]1450
Průměr potrubí [mm]1000
Příkon [W]22000
Napětí400V
Proud [A]40.5
Krytí IPIP55
Popis zboží
Skříň

Skříň axiálního ventilátoru je v krátkém nebo (na přání) v dlouhém provedení, je svařena z ocelového plechu s přírubami do kruhového potrubí. Provozní teplota maximálně +70 °C.

Oběžné kolo

Oběžné kolo axiálního ventilátoru je vyrobeno z Al slitiny. Oběžné kolo je staticky i dynamicky vyváženo. Nastavení úhlu listů oběžného kola je provedeno výrobcem (8°- 32°). Oběžné kolo má 6 lopatek.

Motor

Motor ventilátoru je asynchronní s kotvou nakrátko. Krytí motoru je IP55.

Svorkovnice

Svorkovnice ventilátoru je umístěna na motoru.

Hluk

Hluk emitovaný ventilátorem je uveden na charakteristikách ventilátoru. Odečtením korekce od hodnoty aktustického výkonu LWtot [db(A)] uvedeném ve výkonových charakteristikách ventilátoru v jednotlivých zónách se získá hodn

Montáž

Montáž nástěnných ventilátorů je možná v každé poloze osy motoru. Skříň ventilátoru nesmí přenášet mechanické namáhání ze stavebních konstrukcí.

Parametry zboží

Další informace

Dostupnost na dotaz
Výrobce Soler & Palau
Typ zboží ventilátor
Provedení potrubní
Krytí IP IP55
Ke stažení