Select your country
Ceny s DPH bez DPH
SP135100025

TDM 300 N

axiální ventilátor

standardní provedení
Cena

Běžná cena: 2 378 Kč

Special Price Cena bez DPH: 1 474 Kč Cena s DPH: 1 783 Kč

centrální sklad
Doručení do 28.01?
Objednejte zítra do 12:00

Ventilátory TDM jsou vhodné pro krátké vzduchovody s nízkou tlakovou ztrátou nebo k odvětrání přímo přes stěnu. Ventilátory lze použít pro větrání v bytové výstavbě, pro chlazení přístrojů, v kuchyni, koupělně či na wc. Ve spojení s hygrostatem HYG 2 nebo hygrostatem kombinovaným s termostatem je možné použít ventilátory pro odvětrání vlhkých prostor. Ventilátor TDM je určený pro zasunutí do potrubí.


Otáčky [min-1]2200
Průtok [m3/hod]300
Výkon [W]29
Napětí230V
Průměr potrubí [mm]150
Krytí IPIPX4
Hlučnost [dB(A)]45
Popis zboží
Skříň

Skříň ventilátoru je z nárazuvzdorného plastu, barva je bílá. Skříň ventilátoru TDM je určena k zasunutí do potrubí. Pro zvýšení tlaku obsahuje skříň rozváděcí kolo s optimalizovaným tvarem lopatek ventilátoru.

Oběžné kolo

Oběžné kolo ventilátoru je axiální, vyrobené z nárazuvzdorného plastu. Na hřídeli je oběžné kolo zajištěno ocelovou pružinou.

Motor

Motor ventilátoru TDM je asynchronní s kotvou nakrátko a stíněným pólem pro trvalý provoz. Maximální provozní teplota okolí je 40 °C. Motor má kluzná ložiska. Provedení s dvojitou izolací. Vinutí motoru je chráněno krytem proti stékajícímu kondenzátu. Motor má ochranu proti přetížení. Krytí IP44.

Svorkovnice

Svorkovnice je přístupná po odšroubování čelního víka na motoru ventilátoru s kabelovou průchodkou. Svorkovnice má odlehčovací kabelovou sponu.

Hluk

Hluk emitovaný ventilátorem je měřen ve vzdálenosti 1,5 m v ose ventilátoru na straně sání.

Montáž

Montáž ventilátoru TDM je možná horizontálně i vertikálně. Montáž s ohledem na životnost ložisek je přednostně s osou motoru v horizontální poloze.

Parametry zboží

Další informace

EAN 8413893176325
Dostupnost centrální sklad
Typ zboží ventilátor
Varianta standardní provedení
Barva ventilátoru bílá
Výrobce Soler & Palau
Min. teplota [°C] 0
Krytí IP IPX4
Ke stažení