Select your country
Ceny s DPH bez DPH
SP200100616

TD 160/100 N T Mixvent

potrubní diagonální ventilátor

časový doběh
Cena
Cena bez DPH: 2 532 Kč Cena s DPH: 3 064 Kč
vyřazeno ze sortimentu

Potrubní diagonální ventilátory s doběhem TD Mixvent T jsou určené pro montáž do kruhového potrubí. Jsou určeny k dopravě vzduchu bez mechanických částic, které by mohly způsobit abrazi nebo nevyváženost oběžného kola. Ventilátory TD Mixvent T nesmí být vystaveny přímému působení vlivu počasí.


Otáčky [min-1]2500
Průtok [m3/hod]180
Proud [A]0.16
Výkon [W]25
Napětí230V
Průměr potrubí [mm]100
Min. teplota [°C]-20
Max. teplota [°C]40
Krytí IPIP44
Hlučnost [dB(A)]24
Popis zboží

Potrubní diagonální ventilátory s doběhem TD Mixvent T jsou určené pro montáž do kruhovýho potrubí. Skříň ventilátoru je vyrobena z kvalitního houževnatého polypropylenu. Nejmenší verze ventilátoru TD Mixvent 160/100 N T má motor uložen do elastických bloků což výrazně snižuje vibrace a hluk. Ventilátory jsou určeny k dopravě vzduchu bez mechanických částic, který by mohly způsobit abrazi nebo nevyváženost oběžného kola. Jsou určeny pro prostory bez nebezpečí výbuchu, nesmí být vystaveny přímému působení vlivu počasí. Je možno je instalovat ve vodorovné i ve svislé poloze. Ventilátory s doběhem TD Mixvent T mají motory s kuličkovými ložisky s tukovou náplní na dobu životnosti. Součástí ventilátorů typu TD Mixvent T je montážní konzole, která umožňuje jejich snadné uchycení. Ventilátory je třeba skladovat v krytém a suchém skladu. Ventilátory jsou vyráběny za nejpřísnější výrobní kontroly v systému ISO 9001.

Skříň

Skříň potrubního ventilátoru je z kvalitního houževnatého plastu, skládá se z montážní konzole pro montáž na zeď nebo do stropu, patentovaného hlukového absorbéru a z motoru. Konstrukce umožňuje snadnou demontáž motorové části, která je připevněna pomocí rychloupínacích spon. Připojovací hrdla ventilátoru jsou s gumovým těsněním.

Oběžné kolo

Oběžné kolo ventilátoru je diagonální a je vyrobeno z houževnatého plastu.

Motor

Motor ventilátoru je asynchronní s kotvou nakrátko a není možné ho regulovat. Motory jsou sériově vybaveny tepelnou pojistkou proti přehřátí, vinutí je v úpravě s ochranou proti vlhkosti s izolací třídy B.

Svorkovnice

Svorkovnice ventilátoru je umístěna na skříni a je otočná o 360° pro připojení kabelu z libovolného směru.

Hluk

Hluk emitovaný ventilátorem je uveden v technických parametrech.

Montáž

Montáž ventilátorů je možná v každé poloze ventilátoru. Skříň nesmí přenášet mechanické namáhání z potrubních rozvodů. Je nutné použít pružné připojení k potrubí pomocí pružných manžet VBM.

Parametry zboží

Další informace

Dostupnost vyřazeno ze sortimentu
Typ zboží ventilátor
Provedení potrubní
Varianta časový doběh
Výrobce Soler & Palau
Min. teplota [°C] -20
Krytí IP IP44
Ke stažení