Select your country
Ceny s DPH bez DPH
SP200100616

TD 160/100 N T Mixvent

potrubní diagonální ventilátor

časový doběh
Cena
Cena bez DPH: 2 532 Kč Cena s DPH: 3 064 Kč
vyřazeno ze sortimentu

Potrubní diagonální ventilátor TD 160/100 N T Mixvent je určen pro montáž do kruhového potrubí. Montáž je možná v každé poloze ventilátoru. Svorkovnice je umístěna na skříni ventilátoru. Potrubní ventilátor TD 160/100 N T Mixvent je vhodný pro použití v bytových zástavbách, kancelářích, obchodních centrech, komerčních objektech apod. Ventilátor TD 160/100 N T Mixvent je v provedení s nastavitelným časovým doběhem 1 až 30 minut.


Otáčky [min-1]2500
Průtok [m3/hod]180
Proud [A]0.16
Výkon [W]25
Napětí230V
Průměr potrubí [mm]100
Min. teplota [°C]-20
Max. teplota [°C]40
Krytí IPIP44
Hlučnost [dB(A)]24
Popis zboží

Kruhové potrubní diagonální ventilátory s doběhem TD T Mixvent jsou určeny pro montáž do kruhového potrubí. Skříň ventilátoru je vyrobena z kvalitního houževnatého plastu. Ventilátory jsou vybaveny patentovaným vektorovým hlukovým absorbérem (viz obr. konstrukce). Svorkovnice je umístěná na skříni ventilátoru. Snadno vyjímatelná motorová jednotka ventilátorů TD Mixvent je umístěna do integrované montážní konzole, která umožňuje snadnou montáž na stěnu nebo do stropu. Potrubní diagonální ventilátory TD Mixvent je možno je instalovat ve vodorovné i ve svislé poloze. Unikátní konstrukce nosné konzoly umožňuje montáž nebo demontáž sestavy motoru a oběžného kola bez demontáže potrubí.

Skříň Skříň ventilátoru TD 160/100 N T Mixvent je vyrobena z kvalitního houževnatého plastu, skládá se z montážní konzole pro montáž na zeď nebo do stropu, patentovaného hlukového absorbéru a z motoru. Konstrukce umožňuje snadnou demontáž motorové části, která je připevněna pomocí rychloupínacích spon.
Oběžné kolo Oběžné kolo ventilátoru je diagonální a je vyrobeno z plastu.
Motor Motor ventilátoru je asynchronní s kotvou nakrátko a není možné ho regulovat. Motory jsou sériově vybaveny tepelnou pojistkou proti přehřátí, vinutí je v úpravě s ochranou proti vlhkosti s izolací třídy B. Motor potrubního ventilátoru TD je jednoduše demontovatelný pro servis a údržbu.
Svorkovnice Svorkovnice je umístěna na skříni ventilátoru a je odnímatelná. Jednoduchá instalace a zapojení, krytí IP55.
Hluk Hluk emitovaný ventilátorem je uveden v tabulkách.
Montáž Montáž ventilátoru je možná v každé poloze ventilátoru. Skříň nesmí přenášet mechanické namáhání z potrubních rozvodů. Je nutné použít pružné připojení k potrubí pomocí pružných manžet VBM.
Parametry zboží

Další informace

Dostupnost vyřazeno ze sortimentu
Typ zboží ventilátor
Provedení potrubní
Varianta časový doběh
Výrobce Soler & Palau
Min. teplota [°C] -20
Krytí IP IP44
Ke stažení
novy