Select your country
Ceny s DPH bez DPH
-4%
SA488842

SAVE VTC 500 R

rekuperační jednotka

Cena

Běžná cena: 93 023 Kč 112 558 Kč

Special Price Cena bez DPH: 88 372 Kč Cena s DPH: 106 930 Kč

2-3 týdny

Vzduchotechnická jednotka s rekuperací tepla SAVE VTC 500 R je větrací jednotka pro přívod filtrovaného a tepelně upraveného čerstvého vzduchu do obytných místností a odvod odpovídajícího množství znehodnoceného vzduchu. Rekuperační jednotka SAVE má vertikální připojení a je vybavena protiproudým rekuperátorem. Jednotka je vybavena energeticky úsporným ventilátorem s EC motorem a panelovými filtry třídy F7/ePM1 60% pro přívod a M5/ePM10 50% pro odvod. Jednotku je možné jako příslušenstvím vybavit zabudovanou regulací prostřednictvím inteligentního řídícího systému SAVE Control s lokálními ovladači SAVE TOUCH nebo SAVE LIGHT, a dále také modulem SAVE CONNECT pro vzdálený přístup. Větrací jednotka SAVE je vhodná pro větrání rodinných domů, školních tříd nebo komerčních prostor apod. s podlahovou plochou do 400 m². Je určena pro nástěnnou montáž a je v pravém provedení. Dvojitý plášť jednotky je vyrobený z pozinkovaného ocelového plechu s barvou RAL9010 a je vyplněný 30 mm tlustou vrstvou termální a hlukové izolace z minerální vlny. Jednotka může být rovněž vybavena elektrickým či vodním ohřívačem a vodním chladičem jako příslušenství. Díky velmi nízkým vnitřním tlakovým ztrátám a filtrům s velkou filtrační plochou je spotřeba elektrické energie redukována na minimum.

K jednotce je možné dokoupit modul IAM pro ovládání přes internet buď pomocí síťového kabelu nebo wi-fi. Pro dálkové ovládání jednotky prostřednictvím chytrého telefonu slouží aplikace Home Solution by Systemair. Modul lze také použít jako převodník z lokálního Modbus RTU na protokol TCP.


Rekuperační jednotky řady SAVE získaly certifikát Eurovent a celá řada těchto jednotek se tak stala unikátní. Větrací jednotky SAVE jsou schválené a zapsané pro program Nová zelená úsporám.


Proud [A]10
Příkon [W]170
Krytí IPIP22
Napětí230V
Popis zboží

Vzduchotechnické jednotky s rekuperací tepla SAVE VTC jsou větrací jednotky pro přívod filtrovaného a tepelně upraveného čerstvého vzduchu do obytných místností a odvod odpovídajícího množství znehodnoceného vzduchu. Rekuperační jednotky SAVE VTC disponují celoročně vysoce účinným protiproudým rekuperátorem.

Nízkoenergetické EC motory
Plynulé řízení rekuperátoru
Bypass pro možnost regulace teploty vzduchu na přívodu
Inteligentní řídící systém SAVE Control (příslušenství)
Lokální kontrolory SAVE Light nebo SAVE Touch (příslušenství)
Modul SAVE Connect pro vzdálený přístup (příslušenství)
Ovládání přes internet nebo Smartphone (Systemair Cloud)
Propojení s BMS přes Modbus RS485, Modbus TCP/IP
Konfigurovatelné vstupy pro vzdálené ovládání
Větrání dle požadavku
Možnost vybavení elektrickým nebo vodním ohřívačem
Certifikace EUROVENT

Parametry zboží
Hmotnost [kg] 82
Dostupnost 2-3 týdny
Výrobce Systemair
Typ zboží rekuperační jednotka
Krytí IP IP22
Ke stažení
Recenze zboží