Select your country
Ceny s DPH bez DPH

Duovent compact DV TOP

 

Duovent compact DV TOP

Rekuperační jednotky Duovent Compact DV TOP jsou určené k větrání komerčních prostor, bazénových hal apod. Rekuperační jednotky Duovent Compact DV TOP jsou vybaveny protiproudým výměníkem s bypassovou klapkou. Na přívodní i odvodní straně jsou rekuperátory vybaveny ventilátory s dozadu zahnutými lopatkami pro přívod i odvod vzduchu.  Motory jsou vysoce účinné IE4 EC motory s krytím IP 54.

Rekuperační jednotky Duovent Compact DV TOP jsou pouze na poptání a vyrábí se na zakázku dle Vašich individuálních požadavků a potřeb dle navržené projektové dokumentace. V případě zájmu o některou z těchto jednotek prosím zašlete poptávku na náš email s Vašimi požadavky, popř. nás kontaktujte telefonicky.

Rekuperační jednotky Duovent Compact DV TOP jsou vybaveny protiproudým rekuperačním výměníkem vyrobeným z hliníku a vybaveným bypassovou klapkou. Na žádost lze doplnit rekuperační výměník směšovací nebo cirkulační klapkou.

Jednotky jsou dle provedení vybaveny vodními nebo elektrickými ohřívači. Pokud je třeba v letním období vzduch ochlazovat, je možné do jednotek namontovat vodní chladič nebo přímý výparník.

Na přívodu čerstvého vzduchu nebo odvodu znehodnoceného vzduchu jsou vždy umístěné filtry, aby nedocházelo k zanášení rekuperačního výměníku. Filtry jsou třídy G4 až F9. Výměna se provádí přes revizní dvířka na jednotce. Jednotky lze doplnit o filtrační kazety s filtračními vložkami, když je třeba vícestupňová filtrace.

Jednotky jsou standardně vybaveny digitální regulací Digireg nebo Minireg podle konfigurace jednotky.

Jako doporučené příslušenství se k jednotkám dodává pružné připojení DUO-DV TOP-IAE. Pružné připojení se dodává pro jednotky velikosti DV TOP 5100 – 7800.

novy