Select your country
Ceny s DPH bez DPH

Duovent compact DV

 

Duovent compact DV

Rekuperační jednotky Duovent Compact DV jsou určené k úspornému větrání komerčních prostor, bazénových hal, restaurací, obchodních center apod. Rekuperační jednotky Duovent Compact DV jsou vybaveny protiproudým výměníkem s bypassovou klapkou a vysoce účinnými IE4 EC motory s krytím IP 54.

Rekuperační jednotky Duovent Compact DV jsou pouze na poptání a vyrábí se na zakázku dle Vašich individuálních požadavků a potřeb dle navržené projektové dokumentace. V případě zájmu o některou z těchto jednotek prosím zašlete poptávku na náš email s Vašimi požadavky, popř. nás kontaktujte telefonicky.

Rekuperační jednotky Duovent Compact DV mají protiproudý výměník vyrobený z hliníku vybavený bypassovou klapkou, na poptávku je možné rekuperátor vybavit směšovací nebo cirkulační klapkou.

Jednotky jsou vybaveny na sání čerstvého vzduchu a odtahu znehodnoceného vzduchu filtry, aby nedocházelo k zanášení výměníku. Filtry jsou třídy G4 až F9, výměna filtrů je jednoduchá přes obslužná dvířka jednotky. Jednotky je možné doplnit o filtrační kazety MFL s filtračními vložkami MFR při vícestupňové filtraci.

Jednotky jsou dle provedení vybaveny vodními nebo elektrickými ohřívači. Pokud je třeba v letním období vzduch ochlazovat, je možné do jednotek namontovat vodní chladič nebo přímý výparník.

Dle provedení jsou jednotky standardně vybaveny digitální regulací Digireg nebo Minireg.

Jednotky v provedení pro venkovní, respektive střešní montáž se dodávají se stříškami z pozinkovaného ocelového plechu nebo lakovaného plechu a s podstavci. Dodávají se ve dvou variantách ROOFPACK A a ROOFPACK B, které se liší v typu podstavce jednotky. U střešní montáže je doporučeno připojit elektrické ohřívače, aby nedošlo k zamrznutí vodního výměníku při odstavení jednotky.

Další doporučené příslušenství je pružné připojení DUO-DV-IAE, které je určené k jednotkám velikosti 1800 – 7800. Pro jednotky menších velikostí 500 – 1200 je možné dodat standardní pružné připojení KAA.

DUO-DV-MOUNT jsou protidešťové žaluzie (výfukové kusy) určené pro přívod i odvod vzduchu a jsou vybavené sítem proti vniknutí ptactva a větších částic. Vyrobené jsou z pozinkovaného ocelového plechu, na poptání je možné dodat s práškovým nástřikem. Žaluzie se dodávají pro jednotky velikostí 1800 – 7800, k menším jednotkám se dodává standardní příslušenství VKS, SN.

Přechod DUO-DV-PRO je určen k přechodu ze čtyřhranného potrubí na kruhové, určen je k jednotkám velikosti 1800 – 7800. 

novy