Select your country
Ceny s DPH bez DPH

Kompaktní filtry

Kompaktní filtry

Kompaktní filtry jsou filtry pro filtraci mikročástic s třídou filtrace M6 – H13 a účinností až 99,98 %. Filtry disponují vysokým průtokem vzduchu jako u standardních rozměrů kapsových filtrů a jsou určené jako koncové filtry nebo předfiltry v klimatizačních a větracích jednotkách, také jsou určeny pro plynové turbíny, kompresory, klimatizační zařízení elektráren apod. Filtry je možné umístit do standardních rámů vzduchotechnických a klimatizačních jednotek s dosažení vysokých nároků na čistotu.

KS FP

KS FP

Kompaktní filtry KS FP jsou moderní filtry pro filtraci mikročástic s třídou filtrace M6 / F7 / F8 / F9 / E10 / E11 / E12 / H13. Filtry KS FP disponují vysokým průtokem vzduchu jako u standardních rozměrů kapsových filtrů. Filtry je možné umístit do standardních rámů vzduchotechnických a klimatizačních jednotek s dosažení vysokých nároků na čistotu.

 

TMP

TMP

Kompaktní filtry TMP jsou určeny pro plynové turbíny, kompresory, klimatizační zařízení elektráren apod. Filtry TMP jsou oboustranně zalité do plastového rámu, díky tomu jsou filtry odolné proti stékajícímu kondenzátu a umožňují dlouhou životnost v extrémních podmínkách. Kompaktní filtry jsou vyrobeny s třídou filtrace M6 / F7 / F8 / F9 / E10.

 
novy