Select your country
Ceny s DPH bez DPH
SA42603

PKI-C-EI90S-150-ZV

požární klapka

Cena
Cena bez DPH: 989 Kč Cena s DPH: 1 197 Kč
2-3 týdny
Požární klapka PKI-C je požární uzávěr ve VZT kruhovém spiro potrubí. Klapka s požární odolností PKI-C-EI90S se mechanicky uzavře uvolněním předepjaté pružiny po rozpojení tavné pojistky. Požární cartidgerová klapka PKI-C ve standardním provedení s označením „ZV“ je vybavena spouštěcí pružinou. Pružina se uvolní po rozpojení tavné pojistky při 72 °C s tolerancí cca 1,5 °C. Požární klapka musí být umístěna tak, aby k ní byl přístup z důvodu provádění pravidelných kontrol. Rozestupy mezi VZT potrubím s požárními klapkami musí být minimálně 200 mm.

Min. teplota [°C]-10
Max. teplota [°C]65
Průměr potrubí [mm]150
Požární odolnostEI 90 S
Popis zboží
Požární cartidgerová klapka PKI-C je požární uzávěr ve vzduchotechnickém kruhovém potrubí s třídami požární odolnosti EI60S, EI90S a EI120S. Požární klapka PKI-C se skládá z ocelového pozinkovaného plechu, kalcia-silikátové desky, grafitového protipožárního laminátu, polyuretanovou pěnou, etylén-propylénovým kaučukem, měděným plechem, nízkotavnou pájkou v pojistce na bázi Sn, Bi Pb a povrchovou práškovou barvou.
Montáž Požární klapka PKI-C může být instalována jako průběžný prvek do VZT potrubí, ale s osou listu klapky v místě požárně dělící konstrukce (stěna / strop) anebo jako koncový prvek v místě požárně dělící konstrukce s vyústěním do talířového ventilu. Požární klapka se musí nacházet v místě požárně dělící konstrukce. Při instalaci suchou cestou jsou nezbytnou součástí příložky, na dotaz je možné dodat také servisní kus.
Parametry zboží

Další informace

Dostupnost 2-3 týdny
Výrobce Systemair
Typ zboží klapka
Provedení požární
Min. teplota [°C] -10
Požární odolnost EI 90 S
Ke stažení
Katalogový list katalogovy-list-pki-c.pdf