Select your country
Ceny s DPH bez DPH
AB241100010

KSO-F 100

kovový odvodní protipožární talířový ventil

Cena

Běžná cena: 1 539 Kč

Special Price Cena bez DPH: 1 018 Kč Cena s DPH: 1 231 Kč

centrální sklad (2-3 dny)
Doručení do 28.06?
Objednejte zítra do 12:00
Protipožární kovový talířový ventil se dodává s montážním kroužkem (KKT) vyrobeným z pozinkovaného ocelového plechu. KSO-F je určen k použití jako protipožární uzávěr ve ventilačních systémech. Odolnost zařízení KSO-F byla přezkoušena autorizovanou zkušebnou a klasifikace požární odolnosti uzávěru osazeného ve stěnové i stropní konstrukci je E120/EI15. Určen pro vertikální a horizontální potrubí, není zapotřebí revizní prostor a snadno vyměnitelná pružinová pojistka


Průměr potrubí [mm]100
Max. teplota [°C]70
Požární odolnostE 120
Popis zboží

Protipožární kovový talířový ventil je vyroben z ocelového plechu opatřeného bílou barvou RAL 9010. Na požádání je možno dodat v jiné barevné povrchové úpravě. Protipožářní talířový ventil KSO F má těsnění z pěnové hmoty, regulační disk umožňuje snadnou regulaci průtoku a zajištění polohy kontramatkou. Regulační disk se uzavře, když teplota v bezprostřední blízkosti dosáhne hodnot tavení spoje pojistky. Teplota tavení standardního spoje pojistky je + 70°C. Na přání je možno dodat pojistku se spouštěcími teplotami + 50°C a +100°C.

Montáž

Talířový ventil KSO F je určen pro montáž do stěny a napojení na vzduchotechnické potrubí. Ventil se dodává s pružinovou pojistkou, upevňuje se zašroubováním do závitu montážního kroužku.

Parametry zboží
Dostupnost centrální sklad (2-3 dny)
Výrobce Soler & Palau
Typ zboží talířový ventil
Provedení kovový, odvodní, protipožární
Požární odolnost E 120
Ke stažení
Recenze zboží
novy