Select your country
Ceny s DPH bez DPH
SP168100480

HXTR/12-800

nástěnný axiální ventilátor

Cena

Běžná cena: 70 808 Kč

Special Price Cena bez DPH: 45 060 Kč Cena s DPH: 54 522 Kč

3-4 týdny
Axiální ventilátor HXTR/12-800 je vhodný pro odvětrání přímo přes stěnu. Nástěnný ventilátor HXTR je vhodný pro průmyslové aplikace k odvětrání hal, provozoven, skladů atd. Ventilátor typu HXTR je axiální ventilátor, určený k montáži na zeď a je možné ho instalovat ve vodorovné i svislé poloze.

Otáčky [min-1]455
Průtok [m3/hod]11790
Průměr potrubí [mm]800
Napětí400V
Výkon [W]294
Proud [A]0.7
Max. teplota [°C]70
Hlučnost [dB(A)]48
Popis zboží
Skříň Skříň ventilátoru je vyrobena z ocelového galvanizovaného plechu, opatřeného černým lakem, montážní konzoly a šrouby jsou galvanicky pokoveny.
Oběžné kolo Oběžné kolo je vyrobené z AL slitiny, tvar „SICKLE“ pro dosažení maximálního možného průtoku a tlaku při minimální hlučnosti. Oběžné kolo je nalisované přímo na motor ventilátoru.
Motor Asynchronní motor s kotvou na krátko, vnějším rotorem a rozběhovým kondenzátorem. Motor je vybaven kuličkovými ložisky s tukovou náplní na dobu životnosti. Motor je dynamicky vyvážen dle ISO 1940. Napájení 400 V, krytí IP54, izolace třídy F.
Svorkovnice Svorkovnice je umístěna na motoru, vyrobena je z černého plastu.
Hluk

Hluk emitovaný ventilátorem je uveden v tabulkách. Měření je prováděno ve vzdálenosti rovné trojnásobku průměru oběžného kola (minimálně však 1,5m) na straně sání.

Montáž Montáž ventilátoru je možná v každé poloze osy motoru. V případě horizontální montáže je nutno v rotoru otevřít otvory pro odtok kondenzátu. Je nutné použít pružné připojení k potrubí.
Směr otáčení Směr otáčení nelze u ventilátoru měnit. Průtok vzduchu je standardně od motoru k oběžnému kolu.
Parametry zboží
Dostupnost 3-4 týdny
Výrobce Soler & Palau
Typ zboží ventilátor
Provedení nástěnný
Ke stažení
Recenze zboží
novy