Select your country
Ceny s DPH bez DPH
SP181100030

EP-5N

teplovzdušný ventilátor

Cena
Cena bez DPH: 14 390 Kč Cena s DPH: 17 412 Kč
4-6 týdnů
Průmyslový kompaktní teplovzdušný ventilátor EC s montáží na stěnu pomocí závěsu. Horkovzdušný ventilátor s elektrickým ohřevem je vhodný pro vysoušení vlhkých prostor, k vytápění průmyslových objektů nebo ve stavebnictví, jako jsou například výrobní haly, sklady, kostely, společenské místnosti, garáže a dílny.

Otáčky [min-1]1300
Průtok [m3/hod]450
Napětí400V
Výkon [W]5033
Výkon ohřívače VO/SO/NO5000/2500
Proud [A]7.2
Hlučnost [dB(A)]43
Popis zboží
Skříň Skříň teplovzdušného ventilátorového ohřívače je vyrobena z ocelového plechu opatřena vypalovacím lakem. Díky držáku z ocelového plechu je možné nastavení polohy ventilátoru.
Oběžné kolo Oběžné kolo ventilátoru s elektrickým ohřevem je axiální, vylisované z hliníkového plechu. Lopatky jsou výkonově optimalizované.
Motor Motor teplovzdušného ventilátoru je asynchronní s kotvou nakrátko a stíněným pólem, pro trvalý provoz. Motor je vybaven kluznými ložisky s tukovou náplní na dobu životnosti. Motor má také ochranu proti přetížení. Krytí IP24.
Regulace otáček Regulace otáček teplovzdušného ventilátoru se provádí 2 ovládacími prvky, které jsou umístěné přímo na skříni. Jedním se nastavuje druh provozu, druhým se ovládá spínací termostat. Pomocí přepínače na zadním panelu lze zvolit, zda termostat bude spouštět ventilátor a ohřev nebo pouze ohřev při trvale zapnutém ventilátoru.
Montáž Teplovzdušný ventilátor s elektrickým ohřevem je určen k provozu na vodorovné podložce nebo podlaze. Je nutné dbát, aby strana sání nebo výtlaku nedošlo k zakrytí skříně s topnými tyčemi.
Elektrické připojení Připojení je pomocí kabelu, který je vyveden ze skříně průchodkou a je ukončen pěti kolíkovou vidlicí 400V, (verze EP-3N s vidlicí na 230V).
Parametry zboží

Další informace

Dostupnost 4-6 týdnů
Výrobce Soler & Palau
Typ zboží ventilátor
Výkon ohřívače VO/SO/NO 5000/2500
Elektrické připojení 0
Ke stažení