Select your country
Ceny s DPH bez DPH
RU139786

EL 630 EC 10

potrubní diagonální ventilátor

Cena
Cena bez DPH: 78 210 Kč Cena s DPH: 94 634 Kč
2-3 týdny
Potrubní diagonální ventilátor EL 630 EC 10 je svou konstrukcí určený pro kuchyňské provozy a instalaci přímo do potrubí, vyrobený z hliníku. Diagonální tichý ventilátor Etaline EC díky trojrozměrné konstrukci lopatek dosahuje skvělé účinnosti ve své třídě. Výkonný potrubní ventilátor s diagonálním oběžným kolem se statorem zajišťuje vysoký průtok vzduchu a nízkou hlučnost. Součástí ventilátoru je montážní konzole.

Otáčky [min-1]1510
Průtok [m3/hod]15106
Proud [A]3.51
Příkon [W]2271
Napětí400V
Max. teplota [°C]50
Hlučnost [dB(A)]90
Třída izolaceF
Popis zboží
Skříň Skříň ventilátoru je vyrobena z hliníku, vybavena montážní konzolí.
Oběžné kolo Diagonální oběžné kolo se statorem zajišťuje vysoký průtok vzduchu a nízkou hlučnost. Díky trojrozměrné konstrukci lopatek oběžného kola dosahuje jedné z nejvyšších účinností ve své třídě.
Motor Bezúdržbový a energeticky úsporný EC motor vybaven kuličkovými ložisky, ochranou proti vlhkosti a interním elektronickým sledováním teploty. Motor je oddělen od proudu vzduchu, aby nedocházelo k jeho zanášení nasávanými mastnotami. Včetně EC ovladače.
Svorkovnice Připojovací kabel je vyveden z boku ventilátoru.
Montáž Montáž ventilátoru je možná v libovolné poloze. Pokud je ventilátor umístěn na konci potrubní trasy, měl by být vybaven ochrannou mřížkou na volném konci. Pro zabránění přenosu chvění v potrubní trase se doporučuje při instalaci použít pružné manžety.
Regulace otáček Regulace otáček ventilátoru s EC motorem se provádí plynule pomocí potenciometru.
Parametry zboží

Další informace

Dostupnost 2-3 týdny
Typ zboží ventilátor
Provedení potrubní
Výrobce Ruck
Třída izolace F
Ke stažení
Návod k použití (.pdf) el_e_d_ec_manual.pdf