Select your country
Ceny s DPH bez DPH
D2W200

Doormaster D2-W-200

standardní vzduchová clona

Cena
Cena bez DPH: 64 729 Kč Cena s DPH: 78 322 Kč
1-2 týdny
Dveřní clona Doormaster D2-W-200 je určena pro vnitřní instalaci nad vchodové dveře. Maximální doporučená výška instalace je 3,0 m. Svou konstrukcí je vzduchová clona D2 určena do větších prostor s častým pohybem osob s vyšším vstupem. Moderní design umožňuje využití i v architechtonicky náročných prostorech. Mezi typické instalace patří administrativní budovy, prodejny, hotely, restaurace, banky, nemocnice, pošty, benzínové stanice atd.

Průtok VO/SO/NO [m3/hod]4000/3700/3250
Proud [A]4.4
Příkon [W]1000
Napětí230V
Hlučnost [dB(A)]67
Krytí IPIP30
Typ ohřevuvodní ohřev
Max. výška instalace3 m
Šířka clony [m]2
Dveřní kontaktAno
Popis zboží
Vzduchové clony Doormaster vytváří opticky nerušící aerodynamickou bariéru za účelem potlačení volného proudění vzduchu mezi vnitřním a vnějším prostředím např. u vchodu do budovy. Druhou nedílnou funkcí clony je smíchání zbylého proniklého vzduchu se vzduchem ohřátým v prostoru instalace clony, což vede k omezení negativního pocitu z chladného proudění. Je-li clona správně navržena, zvyšuje vnitřní komfort a zároveň snižuje provozní náklady budovy. Vzduchové clony Doormaster jsou určeny pro vnitřní instalaci v suchém prostředí a montáž v horizontální poloze nad vstupní otvor. Clona smí pracovat se vzduchem bez hrubého prachu, mastnot, výparů chemikálií a dalších znečištění. Clona je určena pro prostředí s normální třídou vlivu (ČSN 33 2000-3; IEC 364-3/A1). Použití v agresivním prostředí, venkovním prostředí, vlhkém prostředí s nebezpečím kondenzace nebo v prostředí s nebezpečím výbuchu je zakázáno! Verze s elektrickým ohřevem a verze bez ohřevu je možné provozovat i při teplotách do -5 °C (za předpokladu dodržení prostředí bez vzniku kondenzace). Verze s vodním výměníkem (W) nemá zajištěnu protimrazovou ochranu a musí být instalovány v nezamrzajícím prostoru (+5 až +40 °C). V opačném případě je nutno zajistit dostatečnou dodávku topné vody, aby nedošlo k zamrznutí média ve vodním výměníku.
Montáž Vzduchové clony Doormaster D instalujte nad vchodové dveře výstupní štěrbinou blí- že straně dveří, sací stranou směrem do místnosti. Vzduchovou clonu umístěte výfukovou štěrbinou co nejblíže stěně a co nejblíže nad horní hranu dveřního otvoru, aby se zabrá- nilo pronikání vzduchu nežádoucí mezerou. Šířka clony musí odpovídat min. šířce dveřního otvoru. Částečný přesah po stranách zlepšuje účinnost. Při návrhu zavěšení je nutno dodržet minimální prostor pro připojení médií nad clonou (doporučujeme minimálně 150 mm), zajistit snadný přístup ke všem servisním částem clo- ny – viz dále a dodržet, aby prostor pro sání a výdech clony nebyl zúžen překážkami nebo jiným zaclo- něním. Zařízení je nutné umístit v bezpečné vzdálenosti od hořlavých hmot dle příslušných legislativ. Dbejte pokynů uvedených v kapitole „Užití a pracovní podmínky“.
Parametry zboží

Další informace

Dostupnost 1-2 týdny
Výrobce Remak
Typ zboží vzduchová clona
Provedení standardní
Průtok VO/SO/NO [m3/hod] 4000/3700/3250
Krytí IP IP30
Typ ohřevu vodní ohřev
Max. výška instalace 3 m
Šířka clony [m] 2
Dveřní kontakt Ano
Ke stažení
Návod k použití (.pdf) manual_doormaster_c_d_cz.pdf
Prohlášení o shodě remak_es_prohlaseni_doormaster_c_d_2018_cz.pdf
novy