Select your country
Ceny s DPH bez DPH

Mřížky

Mřížky

Mřížky pro ukončení vzduchotechnických rozvodů v interieru i exterieru s napojením přímo na kruhové potrubí nebo k umístění do stěny, stropu, dveří apod.

Výběru neodpovídá žádná položka.

Dveřní mřížky

Dveřní mřížkyDveřní mřížky jsou určené k montáži do výřezu ve dveřním křídle. Dveřní mřížky zajišťují přívod vzduchu do sociálních zařízení a jiných prostor.
 

Podlahové mřížky

Podlahové mřížkyPodlahové mřížky jsou určené k montáži do podlahy pro přívod i odvod vzduchu ve větracích systémech. Podlahové mřížky jsou vyrobeny z hliníku s pevnými lamelami. Lamely jsou horizontální PMA nebo vertikální PMB s rozestupy 12,5 mm, 17,5 mm a 20 mm.
 

Stěnové mřížky

Stěnové mřížkyStěnové mřížky slouží jako designový distribuční element pro odvod vzduchu z vnitřních prostor obchodních domů, divadel, garáží, restaurací apod. Stěnové mřížky jsou určené pro ochranu vzduchotechnických rozvodů.
 

Větrací mřížky

Větrací mřížkyVětrací mřížky jsou distribuční elementy vhodné pro přívod i odvod vzduchu. Větrací mřížky jsou vhodné jako ukončovací distribuční elementy vzduchotechnických rozvodů některé jsou určené i k vestavbě do dveří nebo desek.